lekarz Maciej Łabęcki

Dziwią mnie negatywne opinie na temat pana doktora Łabędzkiego. Na każdej wizycie zarażał opanowaniem, odpowiadał na moje pytania i opowiadał na czym będzie polegała trudna operacja. Jestem już po niej i czuję ogromną wdzięczność do Pana Doktora i całego zespołu Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Rydygiera.

Dziwią mnie negatywne opinie na temat pana doktora Łabędzkiego.

Niestety nie mogę wystawić dobrej oceny. Punktualność 3pkt, Zaangażowanie 2pkt, Empatia 0 pkt. Pacjent anglojęzyczny, odwiedzający Polskę,potrzebujący pomocy, ufny że tej pomocy mu się udzieli to też pacjent i człowiek.Za wizyty nie zalega z płatnościami.

Bardzo rzetelny lekarz - konkretny - pełen zaangażowania w swojej pracy - godny polecenia innym pacjentom

Poszlam do lekarza z kawalkiem szkla w stopie. Na dzien dobry stwierdzil, ze ludzie zyja z odlamkami po wojnie swiatowej, a ja mu zawracam glowe jakims malym szkielkiem, ktore nie wiadomo, czy odnajdzie. Zdecydowania byl nieuprzejmy. Po zabiegu nawet nie uslyszalam zalecen/przeciwskazan. Nawet nie zaproponowal zwolnienia lekarskiego... generalnie NIE POLECAM!!! Zupelne przeciwienstwo cudownego chirurga dr Wolnego, ktory potraktowal mnie jak pacjenta.