lekarz Maciej Lada

Polecam naprawdę z całego serca miły spokojny co najważniejsze delikatny wszystko wytłumaczy a nawet narysuje i powie co i jak lekarz z powołania

Najlepszy lekarz na Świecie. Spokojny, grzeczny, wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę polecam Pana doktora

Bardzo nieprzyjemny, chamski i prostacki lekarz. Tekst w stylu: "ściągać majtki" jest bardzo nie na miejscu. Podejście do kobiety jest skandaliczne. Pan doktor nie okazał żadnego współczucia ani jakiejkolwiek empatii. Kategorycznie odradzam.

5 gwiazdek ode mnie to zdecydowanie za mało. Ten człowiek uratował mi życie (dosłownie) daleko wychodząc poza swoje obowiązki.Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak niestandardowo i tylko po to, żeby mi pomóc.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Byłam pod jego opieką w trakcie 3 ciąż. Pozytywnie oceniam. Spokojnie, jasno tłumaczy każdą wątpliwość. Bada dokładnie i nie zostawia pacjentki bez szczegółowego omówienia każdego problemu. Jak najbardziej polecam.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże. Dokladnie wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Mówi cicho ale jest kompetentny, spokojny człowiek.