Jeden z najlepszych ortopedów, jaki znam. Świetny diagnosta, z poczuciem humoru i wiedzą. Uratował moje kolano po złamaniu i zerwaniu acl.

Bardzo polecam pana Doctor Maciej Langner bardzo dobry lekarz z zamiłowania i przyjemny czlowiek.pozdrawiam i Wam kochani tez życzę abyście się z Nim skontaktować jeżeli potrzebujecie pomocy.Pozdrawiam Panie Doctorze.

:)111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetgggtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Czy ktoś z Was może wie,czy doktor Langer przyjmuje prywatnie w Mińsku Mazowieckim albo w Otwocku? Będę wdzięczna za podanie namiarów.

Będę wdzięczna za podanie namiarów.

Jeśli ktoś szuka w internecie komentarzy o lekarzach szukając dla siebie odpowiedniego do operacji kolana, to szkoda czasu. Langner jest 100% specjalistą, zrobi wszystko co będzie konieczne i możliwe. Polecam

Wspanialy fachowiec.Swiatowa klasa.Bylem operowany,dzieki temu lekarzowi mam w miare sprawna reke przy tak mocno zniszczonym lokciu.jest super.

miałam tą (nie)przyjemność leczyć złamanie nogi. Po pół roku wizyt kontrolnych, lekarz orzecznik ZUS uświadomił mi że nie ma żadnej poprawy przez te pół roku. Nogę uratowali mi w innym szpitalu.

Kompetentny i wspaniały lekarz.bezpośredni i konkretny.jeśli potrzebujesz pomocy to naprawdę warto.

Kompetentny i konkretny specjalista. Byłam u wielu innych lekarzy jednak dopiero w Otwocku trafiłam na człowieka, który potrafił mi pomóc... Trudno się dostać ale warto poczekać! Polecam!

Kontrowersyjny lekarz, ale znakomity specjalista. To 5-ty dr do którego trafiłam. I ostatni :-)