Maciej Ławiński

Chirurg stomatolog

CHIRURG SZCZĘKOWY DO KTÓREGO SIĘ WRACA NAWET PO LATACH PAMIĘTAJĄC BRAK BÓLU I KOMPLIKACJI PO ZABIEGU,NO I ŚWIETNY HUMOR ,KTÓRY WSPANIALE ROZŁADOWUJE NAPIĘTEGO I SPANIKOWANEGO PACJENTA,A ZABIEG TRWA DOSŁOWNIE CHWILĘ...JAK TRZEBA,TO TYLKO U PANA DOKTORA,BO WARTO...BEZ BÓLU ...POLECAM

Potwierdzam PEŁEN PROFESJONALIZM Pana Doktora Macieja Ławińskiego. W zrozumiały sposób opisał problem i natychmiast, bezboleśnie udzielił fachowej pomocy. Doskonały chirurg któremu ufam, a ze wsparciem Jego asystentki Pani Ani wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się bezstresowa. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Bardzo polecam! Pan Ławiński wyrwał mi wpół zatrzymaną dolną ósemkę i obyło się bez komplikacji, bez bólu podczas zabiegu i w przyjemnej atmosferze, która panowała w gabinecie również dzięki przemiłej pani asystentce. Gdybym od zawsze chodziła do takiego stomatologa, może nie miałabym strachu przed zabiegami.

chyba nie ma lepszego we Wroclawiu!!!!!niestety korzystalam z uslug innych lekarzy,wiec mam porownanie-doktor naprawde jest super-co najwazniejsze nie boli w czasie zabiegu ani po i nie ma zadnych poprawek ani komplikacji.

JAKIŚ CZAS TEMU USUWAŁAM CHIRURGICZNIE ZĘBA. ZDECYDOWANIE POLECAM

JAKIŚ CZAS TEMU USUWAŁAM CHIRURGICZNIE ZĘBA. ZDECYDOWANIE POLECAM

Zdecydowanie polecam. Stomatolog, chirurg z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalizm w każdym calu.

Zdecydowanie polecam.Kompetentny ,trudno mi sie było zdecydować ale jak już trzeba rwać i ciąc to tylko u dr Ławińskiego. Został mi polecony i śmiało polecam go dalej.