lek. med. Maciej Leciejewski

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.

Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy.
Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.

Panie doktorze, Z całego serca chciałam podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc dzięki któremu udało się mi wyzdrowieć 90 letniej osobie. Świadomość, że byłam w tak dobrych rękach miała dla mnie i mojej rodziny ogromne znaczenie. Polecam wszystkim to wspaniały lekarz, z niesamowitą wiedzą. Pełen profesjonalizm. Prawdziwy lekarz z powołaniem.

Panie doktorze,

Bardzo kompetentny lekarz z ogromną empatia poświęcający dużo uwagi podczas wizyty szczegółowy wywiad oraz badanie, tak są tacy lekarze bardzo dziekuje Panie Doktorze

bardzo dziekuje Panie Doktorze

Przesympatyczny, otwarty, ma czas dla pacjenta, rzeczowy optymista. Pan Doktor operowal mi nadgarstek a następnie pomogl w powrocie do sprawności Bardzo POLECA

Przesympatyczny, otwarty, ma czas dla pacjenta, rzeczowy optymista.
Pan Doktor operowal mi nadgarstek a następnie pomogl w powrocie do sprawności
Bardzo POLECA

Kompetentny, konkretny z dużą wiedzą znający się na swoim fachu Lekarz Specjalista Ortopeda – Traumatolog. Świetne podejście, dobry kontakt, szybka diagnoza i skuteczne leczenie operacyjne narządu ruchu z zastosowaniem odpowiednich do schorzenia kilku procedur łączonych. Jak każdy, niemający wolnego czasu dobry specjalista, zawsze znajdzie chwilę dla pacjenta. W razie potrzeby w przyszłości na pewno skorzystam z kolejnej pomocy. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny fachowiec a przy tym miły i komunikatywny. Wszystkim polecam Pana Macieja jako świetnego specjalistę ortopedę. Mimo młodego wieku ma dużą wiedzę i doświadczenie. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i dokładnie wszystko tłumaczy, ma się poczucie jego pełnego zaangażowania a to rzadkość w gabinecie lekarskim. Gorąco polecam.

Pragnę podziękować Panu doktorowi Maciejowi Leciejewskiemu za wykonanie skomplikowanego zabiegu mojej mamy. Za profesjonalną , troskliwą opiekę medyczną. Za okazane serce, życzliwość, za ciepłe słowa I zrozumienie potrzeb ciężko chorego człowieka, za to że Pan jest a my pacjenci mamy tak wspaniałego lekarza. Polecam wszystkim Pana doktora. Posiada niesamowitą wiedzę, jest doskonałym diagnosta lekarz z powolaniem.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm. Przyjazne i kompetentne podejście do pacjenta. Przeprowadził dodatkowe badania USG. Ocenił wyniki, zdiagnozował, wytłumaczył, ustalił dalszy przebieg leczenia. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta. I do człowieka. Absolutnie godny polecenia.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
Pełen profesjonalizm. Przyjazne i kompetentne podejście do pacjenta.
Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.
I do człowieka.
Absolutnie godny polecenia.

Bardzo dobry mlody lekarz. Spokojny,niespieszący się,słuchający i widać,że z powłaniem. Nikt nie chciał zająć się moim przpadkiem uważając go za "żaden",a pan doktor zajął się mną,zoperował i wszystko jest dobrze. Jak sam powiedział do mnie-każdemu przypadkowi trzeba przyjrzeć się indywidualnie. Dziękuję doktorze

Bardzo dobry fachowiec i do tego dobry człowiek, a to rzadko w tej profesji idzie w parze. Mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę i już duże doświadczenie. W każdym pacjencie widzi człowieka a nie tylko przypadek. Dla każdego znajdzie czas i nic nie jest Mu ciężko zrobić i odpowiedzieć na każde pytanie. Godny zaufania i polecenia lekarz. Dziękuję za pomoc jaką wielokrotnie okazał mi i moim bliskim.