lekarz Maciej Lewandowski

2,9
2,7

Chyba każda wizyta u tego lekarza wygląda tak sam, najpierw wykład teoretyczny o chorobach, potem zalecenia, potem zalecenie diagnostyki za 2000 zł, i badania wykonane bez wskazań i sugestia, żeby diagnostykę kontynuowac w jego gabinecie, po konsultacji z innym lekarzem działania doktora Lewandowskeigo okazały się niezasadne i bezsensowne. Nie polecam.

Przestrzegam przed lekarzem naciągaczem. Prowadzi tylko prywatną praktykę w mieszkanku w bloku, pracuje sam. Kieruje na dziesiątki niepotrzebnych i kosztownych badań, wpędza pacjentkę w psychozę raka szyjki macicy.

Profesjonalista, lekarz z powołania. Cierpliwy, miły i pełen zrozumienia. Już na pierwszej wizycie postawił właściwą diagnozę. Zlecił dodatkowe badania, a teraz po miesiącu jestem już po zabiegu. Serdecznie polecam. Pan Maciej to lekarz do którego można mieć zaufanie.

Byłam dziś na wizycie u Pana doktora i z czystym sumieniem mogę Go polecić. Bardzo sympatyczny, z ogromną wiedzą, odpowiedział na każde pytanie dotyczące wirusa HPV, który nie wiadomo skąd się u mnie wziął? Zrobił bardzo dokładnie biopsję i rzetelnie mi wszystko wytłumaczył. POLECAM!!! 09.11.2012 r. Dla mnie bardzo dobry, dokładny i odpowiadający na wszystkie pytania rzeczowo i konkretnie lekarz. Wczoraj miałam dość poważny zabieg i jak do tej pory jest super!!! Zero jakiegoś złego samopoczucia, a wiem z autopsji, że gdybym oddała się w ręce państwowego lekarza, to nie czułabym się tak dobrze jak dzisiaj. Dla pań, które tak narzekają na ilość koniecznych badań do wykonania prywatnie mam propozycję: IDŹCIE PAŃSTWOWO DO LEKARZA, TAM NIE ROBIĄ NIEZBĘDNYCH BADAŃ, TYLKO POZBAWIAJĄ NAS JAKIEJKOLWIEK GODNOŚCI I WYCINAJĄ WSZYSTKO OD RAZU, BO PRZECIEŻ NFZ NIE MA KASY... Wracając do Pana Doktora, polecam z czystym sumieniem i spotkam się z Nim jeszcze wiele razy, bo PO PROSTU pomaga mi być zdrową... Małgorzata

Doktora Macieja Lewandowskiego poleciła mi koleżanka i sama mogę polecić Go wszystkim z czystym sumieniem. Jest to nie tylko serdeczny, bardzo ludzki człowiek ale i świetny ginekolog. Faktycznie Doktor zleca liczne badania, ale wszystkie z nich mają swoje uzasadnienie. Dzięki zleconym badaniom (których inni lekarze nie zlecają kobietom w ciąży) Dr wykrył u mnie infekcje, która doskwierała mi od lat a była szczególnie niebezpieczna w ciąży. Nie jest to lekarz ograniczony przez NFZ, patrzy na organizm całościowo a nie (jak większość lekarzy w państwowych przychodniach) wybiórczo. Każda wizyta przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze. Dr Lewandowski jest bardzo delikatny, taktowny i dokładny. Wizyta trwa tyle ile potrzeba. Nigdy nie odczułam pośpiechu. Dr chętnie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania (zresztą posiada ogromną wiedzę). Dziś mam ślicznego miesięcznego synka i jeśli zdecydujemy się z mężem na drugie dziecko to z całą pewnością prowadzenie ciąży powierzę Doktorowi Lewandowskiemu.

Zdecydowanie NIE POLECAM tego "lekarza". Owszem, jest miły i uprzejmy i poświęca dużo czasu na wizycie, ale to nie stanowi - niestety - o kompetencji. Trafiłam do niego z dużą torbielą na jajniku, pan doktor zajął się innymi badaniami - typu posiewy, wymazy na HPV, itp itd... a z torbielą kazał czekać... Poszłam do innego lekarza - zalecono szybką operację - torbiel była już duża, nie udało się uratować jajnika. Dobrze, że nie posłuchałam p. doktora naciągacza i nie czekałam dłużej, bo mogłoby się to źle skończyć! Poza tym pan doktor nie umie wykonać USG, zleca to badanie kolegom, którzy przy okazji zarabiają. Zapłaciłam za wizytę więcej niż powiedział przez telefon. Z wizyty wyszłam z ogromnym niesmakiem, żałuję, że dałam się naciągnąć, powinnam wyjść od razu, jak tylko poczułam, że coś jest nie tak. A poczułam b. szybko!

Trudno nazwać kogoś takiego lekarzem... to zwykły oszust i naciagacz. U wszystkich kobiet widzi CIN2 i "fazę przedrakową" nawet jesli człowik ma naturalne genetyczne zmiany bo taka jest natura każdej kobiety. Szczepionki, HPV, biopsje u 23 latki to u dr Lewandowskiego norma. To zwykły rzeźnik niedouczony i moje drogi Panie jak najdalej od takiego pseudo lekarza bo to człowiek który szuka kasy a nie dba o interes pacjentki. Jesteśmy zdrowe!!!

Szanowni państwo, stanowczo odradzam wizytę u tego "lekarza". Jakby to było istotne cały czas popisuje sie swoimi rzekomymi certyfikatami i tym, ze używa sterylnych narzędzi tak jakby było to czyms niespotykanym w dzisiejszej medycynie. Ni stąd ni zowąd pokazuje jakieś zdjęcia z obrazem raka 65 letniej kobiety (ja mam 32), uzywa łacińskich zwrotów chyba tylko po to aby zrobic wrażenie na oszołomionej pacjentce. Straszy i naciąga na badania. Mimo tego, ze wczesniej podał inna cenę wizyty, ostatecznie zapłaciłam 500 zł- szok. Myslałam, ze takie rzeczy jakich doświadczyłam mają miejsce tylko ...

Szanowni państwo,
stanowczo odradzam wizytę u tego "lekarza". Jakby to było istotne cały czas popisuje sie swoimi rzekomymi certyfikatami i tym, ze używa sterylnych narzędzi tak jakby było to czyms niespotykanym w dzisiejszej medycynie. Ni stąd ni zowąd pokazuje jakieś zdjęcia z obrazem raka 65 letniej kobiety (ja mam 32), uzywa łacińskich zwrotów chyba tylko po to aby zrobic wrażenie na oszołomionej pacjentce. Straszy i naciąga na badania. Mimo tego, ze wczesniej podał inna cenę wizyty, ostatecznie zapłaciłam 500 zł- szok. Myslałam, ze takie rzeczy jakich doświadczyłam mają miejsce tylko w gazecie Fakt albo Super Express. To był po prostu HORROR- mam nadzieję, ze niczego mi nie uszkodził.

Hmm... Lekarz niestandartowy. Po raz pierwszy miałem wrażenie, że bariera lekarz-pacjent została zniesiona. Oboje z moją Dziewczyną leczyliśmy się u Pana Maćka na skutki wirusa HPV (cin 1,2). Zaprosił nas razem do gabinetu i dokładnie, cierpliwie, wytłumaczył istotę choroby (odesłał nas też do odpowiednich źródeł) - zaproponował konkretne badania, rzetelnie uzasadnił każde z nich. Pobrał wycinki (bezboleśnie), a wyniki przyszły szybko. Jesteśmy na etapie ustalania dalszego leczenia i mam wrażenie, że w końcu udało nam się trafić do lekarza, który wie co robi.

Profesjonalny, uprzejmy, delikatny. Każda pacjentka czuje się najważniejsza. W specyficznej dla pacjentek specjalizacji jaką jest ginekologia potrafi stworzyć komfortową i niekrępującą atmosferę. Można mieć do niego sto procent zaufania. Nic nie zaniedba, nic nie przeoczy. Najlepszy lekarz po słońcem.

Najlepszy lekarz po słońcem.