lekarz Maciej Lewicki

Chirurg ogólny

3,7

Pan Doktor traktuje pacjentów w sposób krytyczny . Jest to osoba bez serca która nie potrafi postawić się w sytuacji osoby chorej. Oprócz tego jest w stanie wypisać osobę chorą w złym stanie do domu pisząc na wypisie że osoba jest w stanie dobrym . Zdecydowanie jest to lekarz bezwzględny a szpital wojewódzki w Przemyślu w ogóle nie powinien być miejscem pobytu osób chorych . Warto naruszyć także opiekę pielęgniarek które nie reagują na wezwanie chorego oraz nie okazują chęci na jaką kolwiek pomoc choćby w podstawowych potrzebach .

Zawsze znajdzie czas i porozmawia na temat zdrowia .zdecydowanie polecam !!!!

Zawsze znajdzie czas i porozmawia na temat zdrowia .zdecydowanie polecam !!!!

Pan Lekarz Maciej Lewicki Jest wspanialym lekarzem, zrobił bardzo dużo dla pacjentów i trzeba go zawsze popierać, bede mu zawsze wdzieczna do konca zycia bo jest wspanialy:) będe Pana popierać:) Serdecznie Pozdrawiam:)

Dobry lekarz, ja jestem zadowolona ze swojej operacji.

Dobry lekarz, ja jestem zadowolona ze swojej operacji.

Wspaniały lekarz.Operował mi tarczycę i jestem bardzo zadowolona.Nie miałam żadnych problemów z głosem,co świadczy o profesjonalnie wykonanym zabiegu.Lekarz godny polecenia ( przynajmniej jeżeli chodzi operację usunięcia tarczycy)

to łapówkarz !!!!!!!!!!! za pieniądze jest wstanie zgodzić się na każdą niegodziwość

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Przemyśl"?

Franciszkańska 37 lok. 5
Przemyśl