lekarz Maciej Łukaszek

Jeszcze tak niemiłego lekarza nie zdarzyło mi się poznać. Zacznijmy od tego, że cała wizyta trwała 5 minut. Pan Doktor opryskliwy, niemiły, nie chciał zobaczyć moich wyników badań, które miałam zrobione u poprzedniego ginekologa. I wisienka na torcie, która usłyszałam: ,,Nie boli, to nie ma problemu” mówiąc o temacie choroby ;)

Myślę, że decydując się na wizytę u tego „lekarza” w późniejszym czasie może pojawić się niechęć do innych ginekologów. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem przez lekarza. Płacimy składki, a na wizycie na NFZ zostałam potraktowana jak intruz, niechciany gość. Z wielka łaską odpowiadano na moje pytania. To jest jakiś absurd, jestem pełna podziwu ze ten pan jeszcze pracuje w swoim zawodzie. Było mi bardzo ciężko zaufać innemu lekarzowi, bałam sie wizyty u kolejnego ginekologa z obawy ze zostanę tak samo potraktowana jak przez Pana doktora w Konstantynowie Łódzkim.

Lekarz podczas umówionej wizyty na NFZ tuż po wejściu do gabinetu oświadczył, że on pracę na dziś już zakończył, nie wykonał żadnych badań, nie zadał żadnych pytań pomimo posiadanej wiedzy o ciąży. Jednym slowem zostałam splawiona, odprawiona z kwitkiem. Ten lekarz powinien zmienić specjalizację lub zająć się czymś innym, a przede wszystkim zmienić podejście do pacjenta. Szczerze nie polecam tego lekarza.

Najbardziej nieprzyjemny lekarz u jakiego byłam. Zero empatii. Protekcjonalny, bezczelny i niegrzeczny. Nie udziela żadnych odpowiedzi tylko rzuca niemiłe uwagi. Traktuje pacjentki jak zło konieczne. Jest potwornie sfrustrowany i ewidentnie wydaje mu się, że jest kimś lepszym. Szczerze nie polecam.

Opryskliwość to drugie imię tego Pana, podejście do problemu zerowe, komfort pacjentki psychiczny nie istnieje z mojej strony. Nie polecam.

Bardzo nieprzyjemny lekarz, nie odpowiada na zadane pytania, wytyka niewiedzę w zakresie anatomii, zamiast wytłumaczyć i odpowiedzieć na zadane przez pacjentkę pytanie. Odradzam.

Lekarz bardzo nieprzyjemny. Wykonane USG bolesne. Na pytania nie odpowiada. Potraktowana zostałam jak przedmiot.Okazanie braku szacunku. Nie polecam nikomu takiego lekarza.

Lekarz jest nieuprzejmy wobec menstruujących kobiet. Okazany mi brak szacunku podczas pierwszej wizyty u tego specjalisty skutecznie zniechęcił mnie do kolejnych.

Myślę, że ten Pan powinien zmienić profesję, badanie usg wykonane niedelikatnie wręcz boleśnie , zero możliwości zadania pytania podczas badania, o opis wyniku badania musiałam się prosić. Nie polecam tego lekarza jak również położnej w przychodni na Dąbrowie...wiarygodność wyniku badania poddaję w wątpliwość....

Lekarz bardzo nie miły, charakteryzuje się brakiem szacunku oraz brakiem delikatności dla pacjentki. Podczas badania podnosi głos. Szczerze nie polecam.