dr Maciej Małecki

2,9

Najlepszy lekarz. Pełen profesjonalizm. Zawsze dyspozycyjny. Mój synek zawsze szybko wraca do zdrowia po zastosowany przez Pana doktora leczeniu. Niektórych opinie o cichym mówieniu czy gburowatosci jak dla mnie przesadzone. Lekarz jest po prostu konkretny. dla mnie najważniejsze jest by był dobrym lekarzem.

Wspaniały lekarz, troskliwy i wyrozumiały, pełen profesjonalizm .Z całego serca pragnę podziękować za leczenie mojego synka i powrót dziecka do zdrowia Świadomość, że synek jest w tak dobrych rękach miało dla mnie ogromne znaczenie. Dziękuję.

Wspaniały lekarz z powolania, dokładny, na pierwszym miejscu stawia pacjenta, uprzejmy trafne diagnozy oraz leczenie

Jako specjalista posiada pewną wiedzę, ale kilka razy pomylił się w diagnozach. Cicho mówi, jest nieuprzejmy, traktuje pacjentów przedmiotowo. Pan Małecki także jest liderem w kategorii najszybszego obsłużenia pacjentów, wizyta u niego nigdy nie trwa więcej niż 5 minut. Nie jest to najgorszy specjalista, zna się trochę na leczeniu, jednak kultury nie posiada.

dobry fachowiec ale raczej mało sympatyczny

dobry fachowiec ale raczej mało sympatyczny

moja pierwsza i ostatnia wizyta, lekarz jest bardzo nie uprzejmy faktycznie malo mowny nie tlumaczy konkretnie co i jak a przedewszystkim czepia sie zamiast zajac sie tym czym powinien , i za wiele nowosci sie od niego nie dowiedzialam w sumie potwierdzial to co wiem...,

Gburowaty, zarozumiały,niepunktualny, ma lekceważące podejście do pacjentów. Zostawił mnie na godzinę w swoim gabinecie, a sam zniknął bez wieści.. Poza tym w czasie wizyty prowadził długą,prywatną rozmowę przez telefon.Nie tłumaczy choroby,tylko zdawkowo odpowiada na pytania..Zdecydowanie nie polecam!!!

Gburowaty, zarozumiały,niepunktualny, ma lekceważące podejście do pacjentów.

Zero planowania czasu. Niepunktualny oczekuje spotkań prywatnych bo lepiej na tym wychodzi finansowo zero kompetencji.!

polecam jak najbardziej!lekarz z powołania a nie tylko z zawodu.

polecam jak najbardziej!lekarz z powołania a nie tylko z zawodu.

jest nie mowny,pierwszy nie nie powie tylko trzeba ciągnąc go za jezyk zeby cos powiedzial. Ale sie zna jako lekarz.