lekarz Maciej Matuszyk

2,2
1,8

Lekarz "cudotwórca". Większość chorób leczy paracetamolem i witaminą C w dodatku w 3 dni. Żenujące komentarze są dodatkowym "atutem". Despotyczny i apodyktyczny. Podsumowując ocena 1 na 5 ale tylko dlatego, że niższej nie można wystawić. Ps. Przez takich pracowników ZOZ ma zaniżoną ocenę, a to nie jest sprawiedliwe dla pozostałego personelu i jednostki medycznej.

Pan Doktor pracuje zgodnie z rutyną lekarską, kieruje do specjalisty, ale nie kieruje na specjalistyczne badanie, co mogłoby przyśpieszyć wydanie diagnozy i mogłoby wiele wyjaśnić. Myślę, że to kwestia rutyny i chęci zrzucenia odpowiedzialności na specjalistę, a nie chęć realnej pomocy pacjentowi, przyśpieszenia leczenia i poprawy komfortu życia pacjenta. Niestety straciłam czas, bo Pan doktor nie wziął pod uwagę "historii choroby/leczenia" i niepotrzebnie wystawił mi skierowanie do specjalisty, u którego już byłam prywatnie. Ponadto komentarze na temat wieku pacjentki nie uważam za profesjonalne.

Pierwszy raz byłam u lekarza na NFZ i wielkie pozytywne zaskoczenie. Pan Doktor bardzo konkretny, uprzejmy i pomocny. Ma optymistyczne podejście, nie wymyśla pacjentowi chorób jak to niestety mają w zwyczaju lekarze w prywatnych gabinetach. Dla mnie 5/5

Dla mnie 5/5

Nie, nie i jeszcze raz NIE. Jeden z najgorszych lekarzy do których trafiłam, Niestety to nie był pierwszy raz. Leczę się w przychodni Rodzinnej Starówka przy Andersa od 5 lat. Omijam zawsze szerokim łukiem tego Pana, lecz dzisiaj nie miałam wyjścia. Lekarz nie słucha pacjenta, nie wykazuję ŻADNEJ chęci poznania historii zdrowia, lekceważy objawy choroby. Przewlekłe zapalnie zatok, z zielona wydzieliną nazwał przeziębieniem... ŻART. Nie powstrzymuję się od śmieszkowych komentarzy co jest niewygodne i niestosowne. Poszanowanie do pacjenta ZEROWE. Do tego wmawia swoje opinie.

Poszanowanie do pacjenta ZEROWE. Do tego wmawia swoje opinie.

Lekarz ma dobre podejście do pacjenta W przypadku bardziej skomplikowanej choroby, długo pracował nad diagnozą, zamiast zbyć łatwą receptą. Na pewno polecam jeśli chodzi o pracowitość i zaangażowanie w znalezieniu problemu

Lekarz ma dobre podejście do pacjenta

Dobry lekarz, który ma czasem niekonwencjonalne podejście do leczenia ale w większości działa. Czasem trzeba się powtarzać, ale nie wpływa to na jakość wizyty.

Dawno nie doświadczyłam takiej niekompetencji , arogancji itp. Trafiłam do POZ , gdzie przyjmuje. Mimo , że był sam w gabinecie musiałam odczekać ok. poł godziny. Nie słuchał co mówię, najczęściej powtarzanym zdaniem było " pani nie mówi" . Następnie wypisał ibuprofen, Vit.C oraz wapno oraz skierowanie na test covid. Wypisał zwolnienie łącznie z dniem w którym byłam w pracy oraz na weekend, dopiero po moim ostrym proteście , zmienił. Nie dostałam żadnego leku na zachrypnięte gardło. Test covid negatywny, pan dr kiedy mnie informował o tym następnego dnia był wyraźnie zawiedziony, na moje pytanie czy teraz dostanę coś na gardło zapisał mi krople do nosa! Omijacie go szerokim łukiem: ewidentnie brak mu wiedzy, jest arogancki i bardzo nie przyjemny!

ZDECYDOWANE NIE!!! W ramach wizyty na NFZ trafiłam do Pana doktora. Po pytaniu co mnie do niego sprowadza, powiedziałam, że mam uporczywy kaszel utrzymujący się od ok. 6 tygodni. Pan doktor mnie osłuchał i bez żadnych wyjaśnień zlecił test na covid. Pomyślałam, że nie ma sprawy przynajmniej o krok idziemy do przodu. Nie pytając się mnie co brałam ani nic podjął temat tego, że mam duże okulary i zapytał czy znam zasady higieny pracy z urządzeniami elektronicznymi. Nie do końca wiedziałam co to ma wspólnego z moim kaszlem. Następnie prosił o pokazanie swojego telefonu i zaczął mi wykład na temat tego, że jest za mały i że muszę kupić większy. Następnie przeszedł do tego, że pracuje pewnie na laptopie i że koniecznie potrzebuję monitora minimum 29 cali do pracy. Po czym dowiedziałam się, że za 10 lat zwolnią mnie z pracy bo będę ślepa. Z tą magiczna wiedzą udałam się na test na covid. Na drugi dzień lekarz zlecający test ma obowiązek powiadomienia pacjenta o jego wyniku. W wyniku teleporady dowiedziałam się, ze wynik był negatywny. Pan doktor stwierdził, że to cudownie i zadał pytanie, jak się czuję - odpowiadam, że nadal mam duszący kaszel. Zalecenia Pana doktora: ibuprom zatoki 3x1, calcium 3x1, Vitamina C1000 mg 3x1. Jestem osobą która kończyła chemię i pracuję w firmie produkującej leki, chociaż nawet ta wiedza nie jest mi potrzebna by stwierdzić, że zalecenia Pana doktora na uporczywy kaszel to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Pan doktor powiedział, że jak to mi nie pomoże przez dwa dni to żebym się zgłosiła ponownie.

Szok, że takie osoby jeszcze pracują. Zdecydowanie odradzam

omijać z dala. jak dla mnie to nie jest lekarz. lekcewazacy stosunek do pacjenta. wpatrzony w klawiaturę nie zaszczyca Cię jednym spojrzeniem,nie słucha,wie lepiej co Ci dolega. zaniechanie leczenia czasem kończy się zle, Ale gdyby to był jedyny lekarz na ziemi nie skorzystalabym po raz kolejny z porady. I gdyby było można dałabym zero w opinii niestety trzeba po jednej gwiazdce zaznaczyc.

omijać z dala.
jak dla mnie to nie jest lekarz.
lekcewazacy stosunek do pacjenta.
zaniechanie leczenia czasem kończy się zle,
I gdyby było można dałabym zero w opinii
niestety trzeba po jednej gwiazdce zaznaczyc.

Ten lekarz nie powinien dostać żadnej gwizdki. Jeśli od kilku dni masz drgawki, bóle głowy, co jakiś czas masz podwyższoną temperaturę, oddajesz mocz średnio co pół godziny, jesteś potwornie osłabiony a mimo wszystko lekarz twierdzi że jesteś zdrowy i nie wystawia zwolnienia lekarskiego to chyba z nim jest coś nie tak. A poza tym nie słucha co się do niego mówi. Nie polecam. Następnym razem będę sprawdzać opinie o każdym lekarzu.