dr Maciej Melon

Absolutnie nie podzielam oceny na "1". Konkretny, kompetentny, inteligentny. Byłam w różnych miejscach i nigdzie nie widziałam, by lekarz tyle czasu spędzał w szpitalu. Arogancki?, a może poprostu nasz House. Bardzo życzliwy a to, że zapracowany to chyba zaleta a nie wada. Świetny fachowiec!!!

Kompletny dramat. Uzyskanie jakiejkolwiek informacji od tego pana graniczy z cudem. Absolutny brak szacunku do pacjenta a przecież nikt nie oczekuje od niego współczucia tylko rzetelnej informacji. Tej można więcej uzyskać w mięsnym niż od niego. Zdecydowanie dwója z zachowania.... Co do kompetencji trudno się wypowiadać bo to nie on operował a jako lekarz prowadzący (śmiech!) tylko brał udział w obchodzie. Ja opisując tego lekarza użyję słów " wielka arogancja i ogromna ignorancja". Pacjent jest traktowany jak niepotrzebny przedmiot, a nie podmiot. Sporadyczne "dyskusje" lekarza z pacjentem i jego rodziną wyglądają jak doświadczalne pole lekarza służące mu do trenowania błyskawicznego słownego nokautowania rozmówców, a nie do udzielenia pełnej informacji.

Sympatyczny, uśmiechnięty, konkretny i kompetentny. Budzi zaufanie, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, chyba najlepszy lekarz u jakiego miałam okazję się leczyć. Oby więcej takich było lekarzy!

Profesjonalizm, odpowiedzialność i wiedza. Nie dość, że mnie poskładał anatomicznie to jeszcze naprawił spapraną robotę przez "weterynarzy". Chylę czoło dla wirtuoza w swojej dziedzinie. DZIĘKUJĘ

klasyfikuje pacjentów prywatny publiczny

klasyfikuje pacjentów prywatny publiczny

Facet bardzo konkretny ale czasami coś mu się przestawia i nie jest zbyt sympatyczny. Fachowiec bardzo dobry.Z A L A T A N Y