dr n. med. Maciej Michalik

NIE POLECAM!!!!!! NIE POLECAM!!!!! NIE POLECAM!!!!! Mialam pecha, że byl lekarzem w placówce, w której mialam operacje. Wypisać pacjenta z gorączką po operacji, bo zaniżam statystykę wyzdrowień? Nastepnego dnia wrócilam z lejącą sie ropą z rany na brzuchu. Bardzo Panu dziekuję. PS do administratora. Powinna byc opcja bez gwiazdek.

PS do administratora.
Powinna byc opcja bez gwiazdek.

Po kilku latach, gdy emocje już opadly mogę wyrazic swoją przemyślaną opinię : okropny, arogancki, bez kszty empatii..... Wspólczuje ludziom, ktoózy bedą mieli pecha spotkać go na swojej drodze.

Pan Dr Maciej Michalik, był moim szkolnym przyjacielem z Liceum. Chodziliśmy do klasy o profilu Biologiczno Chemicznym. Maciej był wzorowym uczniem. Inteligentnym i bardzo zorganizowanym. Dlatego pełnił funkcję Gospodarza Klasy. Jest perfekcjonistą i z pewnością jest empatyczny oraz wrażliwy na ludzkie cierpienie. Ma wielkie serce i jest osobą, która nie mogłaby być nikim innym, jak właśnie lekarzem. To urodzony lekarz. Jestem dumny, że mogłem się z Nim przyjaźnić. Mariusz Ryński

Bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu, bardzo dobry specjalista i chirurg, nie bierze łapówek, dba o dobro pacjenta , jest przeciwnikiem bólu, ten kto pisze o nim złe słowa, po prostu jest zazdrosny, aby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Michalik .

Pan doktor powinien unikac publikacji swoich bolszewickich pogladow i zajac sie leczeniem pacjentow.Przestrzegam pacjentow o pogladach prawicowych.Ten pan doktor moze wam wyrzadzic krzywde.Jest definitywnie nawiedzony

Jestem kilka dni po zabiegu, więc ostateczny efekt jest jeszcze nie pewny, ale dzięki temu człowiekowi zdecydowałem się na leczenie które może w długiej perspektywie czasu uratować mi życie, a w dodatku zlikwidować jego zdrowotne mankamenty.To znany i zapracowany lekarz, ordynator ale poświęcił mi dużo czasu na rozmowę, odpowiedział na wszystkie trudne pytania.Zapisał mnie do siebie do szpitala i choć w trakcie hospitalizacji nie było już czasu na rozmowę, to i tak zrobił wszystko albo więcej od tego co należy do lekarza.Za darmo.Ilu znacie takich lekarzy? Reszta zależy ode mnie. Jestem mu wdzięczny. Zawsze. Każdego dnia. Arek. Warszawa

Wspaniały człowiek i lekarz.Dzieki niemu znowu moge żyć pełnią życia. Przeszedłem operacje bariatryczną bez żadnych komplikacji i BEZ BÓLU co jest zasługą Pana Doktora. Polecam wszystkim.

CYTUJĘ PANA DOKTORA ,,KAŻDY LEKARZDY MA SWÓJ CMENTARZYK ''PRZEZ PANA DOKTORA MICHALIKA BYŁBYM TAM I JA . Wielkie podziękowania dla pani doktor Czajkowskiej.

polecam bardzo dobry lekarz uratował mi zycie byla to bardzo powazna operacja

polecam bardzo dobry lekarz uratował mi zycie byla to bardzo powazna operacja

niestety,mojego męża nie udał się uratować,ale walczył o Jego życie przez rok i trzy miesiące,i za to bardzo doktorowi dziękuję-Emilia Kamrowska