Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!

Pan doktor poświecił nam prawie godzinę, dokladnie tłumacząc na czym polega problem, jakie badania musimy zrobić i w jaki sposób je interpretuje; spokojnie, rzeczowo, z poczuciem humoru; ma bardzo fajne podejście do dzieci ( a nasz nastolatek nie jest łatwym pacjentem) - jednym słowem, godny polecenia

Uprzejmy; rzeczowy, dobry kontakt z pacjentem.

Uprzejmy; rzeczowy, dobry kontakt z pacjentem.

Moja córka od 3 lat przyjmowala Eltroxin z powodu rzekomej niedoczynności tarczycy, rozpoznanej na podstawie jednego oznaczenia TSH przez specjalistow z Instytutu Matki i Dziecka.. Przypadkowo trafiliśmy do pana doktora ( z polecenia) - okazało się, że wszystko jest w porządku. Lek odstawiony, zrobiliśmy komplet badań tarczyzy i okazało się, ze wszystko w porządku. Dzięki doktorowi córka od roku nie bierze Eltroxinu i wszystko w porządku. polecam!

To jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy u jakiego się leczyłam. Niestety stracilam kontakt z panem doktorem. Jeżeli ktoś ma jakieś namiary to bardzo proszę o podanie ich. I gorąco polecam wszystkim pacjentom takiego lekarza.

Po kilkunastu wizytach u rozmaitych pediatrów, które z reguły kończyły się receptą na Eurespal trafiliśmy zupełnie przypadkowo do przychodni "zacisze" - miło, elegancko, spokojnie: lekarz poświecił nam sporo czasu, maluszka badał bardzo dokładnie: Eurespal wylądował w koszu a dziecko po kilku dniach wreszcie przestało kasłać - i najważniejsze - lekarz wszystko tłumaczy, uspokaja............polecam

Witam, kiedyś leczyłem się Pana doktora. Można poznać jakieś namiary ?

Witam, kiedyś leczyłem się Pana doktora. Można poznać jakieś namiary ?

Super doktor, fajne podejscie do dzieci. Moja córka mowi o nim "doktor Maciuś". Problem w tym jednak, że bardzo często wyjeżdża i trudno się umówic na wizytę wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna.

Super doktor, fajne podejscie do dzieci.
Moja córka mowi o nim "doktor Maciuś".

Polecam każdemu. Jest to lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta.

Polecam każdemu. Jest to lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog dziecięcy Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8