dr n. med. Maciej Miller

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

doktor Miller nie radzi sobie z emocjami. Gdy nasze dziecko przyjechało do szpitala z wysoka gorączka i wymiotami, Pan doktor zapytał ironicznie po co właściwie przyjechalismy, mimo iż nie bylo miejsca na wizytę u żadnego pediatry. Gdy moja i męża córka zaczęła głośno płakać i zaciskac zęby, lekarz Maciej Miller krzyknął "otwórz mor**". Potem bronił się, iż dzieci inne są grzeczne tylko nasze tak reaguje. Naszym zdaniem lekarz nie ma podejścia do dzieci. Nie umie radzić sobie ze stresem. Nie polecamy tego lekarza.

Mialam styczność z tym panem 18.07 na sorze w szpitalu na ul. Żwirki i Wigury, nie mial podejścia, był nie uprzejmy. Brak zlecenia podstawowych badań. Chciał jak najszybciej się pozbyć pacjenta.

Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny, rzetelny i cierpliwy. Słucha, analizuje problem i wyjaśnia bardzo dokładnie możliwości leczenia, a przy tym ma super podejście do dzieci. Polecam bez wahania!

Uprzejmy; rzeczowy, dobry kontakt z pacjentem.

Uprzejmy; rzeczowy, dobry kontakt z pacjentem.

Pan doktor poświecił nam prawie godzinę, dokladnie tłumacząc na czym polega problem, jakie badania musimy zrobić i w jaki sposób je interpretuje; spokojnie, rzeczowo, z poczuciem humoru; ma bardzo fajne podejście do dzieci ( a nasz nastolatek nie jest łatwym pacjentem) - jednym słowem, godny polecenia

To jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy u jakiego się leczyłam. Niestety stracilam kontakt z panem doktorem. Jeżeli ktoś ma jakieś namiary to bardzo proszę o podanie ich. I gorąco polecam wszystkim pacjentom takiego lekarza.

Witam, kiedyś leczyłem się Pana doktora. Można poznać jakieś namiary ?

Witam, kiedyś leczyłem się Pana doktora. Można poznać jakieś namiary ?

Moja córka od 3 lat przyjmowala Eltroxin z powodu rzekomej niedoczynności tarczycy, rozpoznanej na podstawie jednego oznaczenia TSH przez specjalistow z Instytutu Matki i Dziecka.. Przypadkowo trafiliśmy do pana doktora ( z polecenia) - okazało się, że wszystko jest w porządku. Lek odstawiony, zrobiliśmy komplet badań tarczyzy i okazało się, ze wszystko w porządku. Dzięki doktorowi córka od roku nie bierze Eltroxinu i wszystko w porządku. polecam!

Super doktor, fajne podejscie do dzieci. Moja córka mowi o nim "doktor Maciuś". Problem w tym jednak, że bardzo często wyjeżdża i trudno się umówic na wizytę wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna.

Super doktor, fajne podejscie do dzieci.
Moja córka mowi o nim "doktor Maciuś".

Polecam każdemu. Jest to lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta.

Polecam każdemu. Jest to lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta.