dr n. med. Maciej Miś

Neurochirurg

Dziękuję. Bez zbędnych ceregieli Doktor przedstawił możliwości leczenia kręgosłupa i perspektywy każdej z nich. Wie co mówi i co robi. Mogę tyko podziękować i polecić.

Bardzo dziękuję doktorowi Maciejowi Miś i jego bratu Marcinowi Mis za uratowanie życia. W sierpniu 2020 sprawnie przeprowadzili operację tętniaka mózg. Kontrola jesienią 2020 roku potwierdziła całkowite wyleczenie. Panowie Doktorzy są świetnymi i godnymi polecenia specjalistami. Bóg zapłać.

Panowie Doktorzy są świetnymi i godnymi polecenia specjalistami.
Bóg zapłać.

Nie polecam. Gubi skierowanie do szpitala na zabieg. Kłamie. Wzbudza w pierwszym monecie zaufanie które jest zgubne dla pacjenta. Przez nieetyczne postępowanie tego lekarza o mało nie zostałam kaleką. Trzeba uważać na stawiane obietnice. Pacjenta ze złamanym kręgosłupem któremu grozi przerwanie rdzenia kręgowego zapisuje na operacje na 2019 rok. Stefania

Stefania