prof. dr hab. n. med. Maciej Misiołek

Laryngolog

Niestety ale muszę wystawić negatywną opinię choć nie lubię. Minęło już ponad rok od operacji zatok Fess i czekałem na efekty. Warunki w szpitalu jak na prywatną instytucję skandaliczne .Wspólne toalety męsko damskie. Żadnych restrykcji pomimo pandemii. Wróciłem zakażony poważną bakterią kałową z powodu złych warunków sanitarnych Sama operacja pomimo zapewnień prof.Misiołka zdecydowanie nieudana. Poprawy żadnej. Do tego poważne zakażenie. Profesor umywa ręce i nie podejmuje się dalszego leczenia. On jest jak mówi od operowania a nie leczenia. Po operacji gorzej niż przed. Wyrzucone pieniądze bo operacja prywatna. Nigdy nie sugerujcie się tytułem prof. Aktualnie jestem po kolejnej prywatnej operacji Fess w innej klinice prywatnej i dlatego widzę kolosalną różnicę co jest powodem tego komentarza. Krótko : z daleka od profesora jeżeli chcecie nie pogorszyć stanu zdrowia. Dariusz

Prawdziwy lekarz z powołania, godny polecenia, rzeczowy, wyrozumiały i empatyczny. Jedyny w swoim rodzaju. Panie Profesorze dziękuję za poczucie bezpieczeństwa i dwie udane operacje :)

Niezwykły człowiek, wyjątkowo uprzejmy i opiekuńczy wobec pacjenta, wg Profesora "każdy jest kimś szczególnym", świetnie zorganizowany w pracy z pacjentem i w zespole. Wiedza, inteligencja, mądrość i niespotykanie wysoki poziom kultury osobistej sprawiają, że jestem pod wrażeniem P. Profesora. Bardzo cenię i podziwiam takich ludzi

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Joanna Sz.

Bardzo dobry specjalista. Polecam. Joanna Sz.

hoho pan prodziekan z śum, zdecydowanie jako człowiek nie jest sympatyczny.bynajmniej dla studentów. nie będę przytaczał konkretnych nagannych zachowań pana prodziekana, jego złośliwości i sarkazmu bo nie ma to tutaj sensu. nie wiem jak pan prodziekan traktuje pacjentów ale studentów -jak wyżej.

Swietny lekarz,wspaniały człowiek-ciepły serdeczny ,wzbudzający zaufanie.Dziekuje Profesorze- Grazyna.Sz.

Polecam bardzo dobry lekarz pomaga ludzią

Polecam bardzo dobry lekarz pomaga ludzią

Mimo ceny i fachowego języka profesora jestem bardzo zadowolona z wizyty :)

Mimo ceny i fachowego języka profesora jestem bardzo zadowolona z wizyty :)

dziękuje że są jeszcze TACY lekarze. wspaniały lekarz i człowiek!!

dziękuje że są jeszcze TACY lekarze. wspaniały lekarz i człowiek!!

super człowiek- polecam... częstochowa

super człowiek- polecam... częstochowa