dr Maciej Miszczak

Ortopeda

Pan doktor Miszczak jest absolutnie najlepszym ortopedą z jakim miałem doczynienia, i prowadził mnie po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego. Bardzo kompetentny i tłumaczący dokładnie co dzieje sie w środku kolana i jakie są konsekwencje. Niestety nie pracuje już Carolinie i nie chcą powiedzieć gdzie teraz pracuje. Zapadł sie pod ziemię. Jak ktoś ma informacje to bardzo prosze uaktualnić dane na stronie tutaj.

Czekam na wizytę do Pana doktora .Mam pytanie czy ktoś poddawał się operacji ręki z wydłużaniem ścięgien lub miał przykurcz palców który trzeba było za pomocą operacji zlikwidować .Bardzo proszę o wasze opinie bardzo są mi potrzebne

Wyjątkowy człowiek i specjalista.Polecam

Wyjątkowy człowiek i specjalista.Polecam

jesli macie problem ortopedyczny-polecam. naprawił to co zpaprał inny niedouczony ortopeda. 100% kompetencji,extra podejscie do pacjeta, opieka i troska po operacji pierwsza klasa. Dzieki Doktorze i oby więcej was było takich specjalistów:)

Poza tym, ze doskonaly specjalista, lekarz z dusza lekarska to jeszcze czlowiek o wspanialym poczuciu humoru! Jeden z nalepszych lekarzy jakich spotkalam w zyciu. Goraco polecam.

Polecam tego lekarza! Jest kompetentny, uprzejmy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, obszernie łumaczy chorobę i metodę leczenia. Wzbudza zaufanie.

Bardzo polecam, specjalista w pełni znaczenia. Lekarz o dużej kulturze osobistej i wiedzy medycznej.

DR MACIEJ MISZCZAK TO FACHOWIEC JAKICH MAŁO. POOLLEECCAM

DR MACIEJ MISZCZAK TO FACHOWIEC JAKICH MAŁO. POOLLEECCAM

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)