dr Maciej Miszczak

Otwarty umysł plus ogromna wiedza, mega Kozak, zasadniczo pierwsza i ostatnia deska ratunku, polecam

Jestem pacjentką Doktora od dekady. Zgłaszałam się z różnymi problemami ortopedycznymi. Zawsze była stawiana właściwa diagnoza i wdrażane efektywne leczenie. Jeśli problem nie nadawał się do gruntownego wyleczenia, to przynajmniej po leczeniu następowała duża poprawa i zwyczajnie dawało radę funkcjonować. Doktor ma świetne spojrzenie całościowe i mimo, że jest świetnym chirurgiem, nie proponuje rozwiązania operacyjnego, jeśli pozostaje skuteczna metoda zachowawcza. Bardzo go za to cenię. Bardzo polecam.

Pan doktor to Wybitny specjalista! Trafna diagnoza schorzenia mojej mamy. Holistyczne podejście do pacjenta, duża kultura osobista, empatia.

Pan doktor Miszczak jest absolutnie najlepszym ortopedą z jakim miałem doczynienia, i prowadził mnie po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego. Bardzo kompetentny i tłumaczący dokładnie co dzieje sie w środku kolana i jakie są konsekwencje. Niestety nie pracuje już Carolinie i nie chcą powiedzieć gdzie teraz pracuje. Zapadł sie pod ziemię. Jak ktoś ma informacje to bardzo prosze uaktualnić dane na stronie tutaj.

Wyjątkowy człowiek i specjalista.Polecam

Wyjątkowy człowiek i specjalista.Polecam

Czekam na wizytę do Pana doktora .Mam pytanie czy ktoś poddawał się operacji ręki z wydłużaniem ścięgien lub miał przykurcz palców który trzeba było za pomocą operacji zlikwidować .Bardzo proszę o wasze opinie bardzo są mi potrzebne

DR MACIEJ MISZCZAK TO FACHOWIEC JAKICH MAŁO. POOLLEECCAM

DR MACIEJ MISZCZAK TO FACHOWIEC JAKICH MAŁO. POOLLEECCAM

Polecam tego lekarza! Jest kompetentny, uprzejmy poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, obszernie łumaczy chorobę i metodę leczenia. Wzbudza zaufanie.

jesli macie problem ortopedyczny-polecam. naprawił to co zpaprał inny niedouczony ortopeda. 100% kompetencji,extra podejscie do pacjeta, opieka i troska po operacji pierwsza klasa. Dzieki Doktorze i oby więcej was było takich specjalistów:)

Poza tym, ze doskonaly specjalista, lekarz z dusza lekarska to jeszcze czlowiek o wspanialym poczuciu humoru! Jeden z nalepszych lekarzy jakich spotkalam w zyciu. Goraco polecam.