prof. dr hab. Maciej Modrzejewski

Laryngolog

Specjalista z wyższej półki, Profesor otolaryngologii od Boga, polecam wszystkim, kto ceni swoje zdrowie i liczy na fachową radę i leczenie.

Moja babcia była na wizycie w przychodni publicznej, pan doktor powiedział, że nic nie jest w stanie jej pomóc i zaprasza ją na wizytę prywatną. Oczywiście poszła, zapłaciła 200zł i dostała receptę na lek który dawno został wycofany. Wróciła do pana doktora z tą informacją i obiecał, że lek zrobi. Po dwóch tygodniach przyjechała po lek który nie został zrobiony. Za wizytę zapłaciła kolejne 200zł i dostała receptę na syrop za 2zł, który nie jest na receptę. Jeśli się nie poprawi to pan doktor zaprasza na kolejną wizytę za dwa tygodnie. Nadmieniam, że babcia jest bardzo chora, ma raka... Ledwo się rusza i wszędzie jeździ taksówką.
Może i innym pomógł ale jego podejście do mojej babci było bynajmniej nieetyczne...

Polecam wszystkim.Miałem z nim stycznosc w Centrum Onkologi w Krakowie

Polecam wszystkim.Miałem z nim stycznosc w Centrum Onkologi w Krakowie

Pan profesor jest wspaniałym specjalistą ale przede wszystkim człowiekiem który posiada wielkie serce do swojej pracy jak również do każdego pacjenta osobiście . Wysoka kultura osobista oraz ogromna wiedza i doświadczenie w opinii mojej oraz znanych mi osób stawia go w gronie najlepszych. Z wyrazami uznania i podziękowaniami PACJENCI Z ROPCZYC I OKOLIC.

Z wyrazami uznania i podziękowaniami PACJENCI Z ROPCZYC I OKOLIC.

Jestem po operacji usunięcia guza ślinianki (trudny przypadek). Pan Profesor wykonywał operację. Według mojej opinii jest najwyzszej klasy specjalistą. Gorąco polecam. Profesjonalista w każdym calu!!! Wielki szacunek dla całego zespołu Oddziału Otolaryngologii Szpitala Wojskowego w Krakowie. MS

MS

Pilnie potrzebuję kontaktu i porady Pana Profesora wegług moich sprawdzonych informacvji jest najlepszym laryngologiem. Mój telefon 519-06-06-20