lekarz Maciej Nawrocki

Radiolog

Bardzo polecam Pana doktora, sympatyczny, konkretny, znający się na swojej pracy, obie z mamą jesteśmy zadowolone :)

Byĺłam na badaniu jamy brzusznej u pana doktora Macieja Nawrockiego .mam sĺtłuszczoną watrobe 1 stopnia ,trzustke stłuszczona 2 stopnia.Pan doktor stwierdził że moje nerki sa zdrowe chociarz mialm robione usg i mam cysty na obydwu nerkach w szpitalu ,stwierdzona niewydolność organów jamy brzusznej tj jelito grube ,cienkie i watroba .Przyszłam na usg bo wymiotuje boli mnie brzuch ,mam zaparcia ibiegunki a pan doktor ni stad ni zowad zadaje i pytanie czy w domu w porzadku ? Czyja przyszĺam do radiologa czy psychologa a morze psychatry.? powarzne problemy ,nic nie doradził ...

powarzne problemy ,nic nie doradził co mam dalej zrobic,Czyzby Pan kontaktowaĺ sie z Klinika na Borowskiej we wrocĺawiu a raczej oni z paem ?Płace i wymagam prawdy .Atmosfera straszna nie polecam tego Lekarza nikomu.Doktor jest przereklmowany.

Doktor Nawrocki to wspaniały lekarz kompetentny w tym co robi. Doktor uratował życie mojego syna! Syn miał 6 tygodni jak trafiłam do doktora w ostatniej chwili. Lekarz rodzinny i pozostali lekarze z przychodni oraz położna,która przychodziła do domu nie rozpoznali schorzenia u syna, które doprowadziło by do jego śmierci, ponieważ cały tydzień od zaostrzenia objawów lekarz rodzinny nic nie zrobił by pomóc dziecku. Do doktora Nawrockiego trafiliśmy kiedy syn był już skrajnie wyczerpany. Doktor od razu rozpoznał chorobę i w trybie natychmiastowym skierował nas do szpitala w Zielonej Górze na operację, OSOBIŚCIE dzwonił do szpitala i załatwił przyjęcie na cito mimo ,że była to sobota. Syn jeszcze w tym dniu został zoperowany co uratowało mu życie. Niedawno mój syn skończył 18 lat i wyrósł na zdrowego i wspaniałego chłopaka. Ciarki mi przechodzą jak sobie pomyślę co by było gdybyśmy nie trafili do doktora Nawrockiego. Dziękujemy Panie Doktorze! ! ! Nic nie jest w stanie wyrazić naszej wdzięczności , jestem dozgonnie wdzięczna! Dużo szczęścia Panu życzymy!

Z przykrością czytam te niepochlebne opinie niektórych malkontentów i ignorantów. Do Nawrockiego 25-20 lat temu pierwszy raz trafiłem z pierwszą żoną. Kilka razy. Wszystkie badania były trafne i dobrze wykonane. Z 7 lat temu zachorowała druga żona zaczęło się dużego krwawienia z pochwy. Tułaliśmy się po kolejnych lekarzach i szpitalach. Trafiliśmy nawet na Onkologię do jakieś najważniejszego i najlepszego szpitala klinicznego w Poznaniu. Tam żonę "czyścili:", zrobili badania , rozłożyli ręce i odesłali do szpitala w w NS. Tam ginekolog-chirurg ( na marginesie cudowni na ginekologii są tam lekarze ) kazał jechać do Nawrockiego. Nawrocki zrobił USG, chwycił się za głowę, zadzwonił do szpitala w NS i kazał szykować miejsce, bo wyszło żona ma tętniaka na macicy i trzeba operować natychmiast ! Raz na milion to się trafia. Jakby pękł,. to nawet na stole operacyjnym by jej nie uratowali. Czyszczenie w Poznaniu cudem jej nie zabiło ,a tam była pani profesor. Nie zanoszę "umilnych" ludzi, bo to sugeruje nieszczerość i fałsz. Nawrocki to fachowiec najwyższej klasy. Dziś profilaktycznie spróbuję umówić się na wizytę. Drugiej żonie w każdym razie uratował życie.

"Uwaga, przestrzegam.... 3 lata temu pan doktor wykrył kamienie w pęcherzyku żółciowym, kazał usunac pęcherzyk. Pęcherzyk został usunięty, ok. 6 m-cy po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego ponowne badanie usg gdzie pan doktor potwierdził usuniecie tzw. przestrzeń po usunięciu pęcherzyka żółciowego. Teraz 2 m-ce temu, kolejne badanie usg i na opisie badania pojawia się znowu pęcherzyk żółciowy - czyżby odrósł drugi raz ... ???"

Niemiły, mruk, totalnie znużony swoją pracą. To można by przeżyć ale mi postawił złą diagnozę i to za duże pieniądze. Najadłam się strachu. Skonsultowałam jego wynik z trzema innymi lekarzami na USG i nikt nie potwierdził jego diagnozy. Wszyscy tylko z politowaniem kręcili głowami że pan Nawrocki to już przereklamowany towar.

Dopiero czekam na wizytę, ale uzupełniam info w sprawie telefonu - proszę dzwonić rano między 10 a 11.00 i odbiera rejestratorka, a potem telefon jest wyłączany bo mają już komplet chętnych. Dawne namiary zalecały dzwonić wieczorem, już po badaniach, ale tak się nie da - telefon jest potem cały czas wyłączony.

Chcialabym sie dowiedziec czy jest inny numer telefonu do tego lekarza,caly dzien probuje sie dodzwonic,i nie mozna,nawet nie ma sygnalu,prosze o jakomkolwiek informacje.Czy we wszystkie dni jest czynny i w jakich godzinach.

Bardzo dokladny,potrafi odczytac to co widzi ,poprawnie zdiagnozowal moją chorobę z czym był problem a której nie wykryli ani przy kolonoskopi ani podczas badania tomografem jestem juz po operacji dziekuje .Polecam

Byłam wczoraj u tego lekarza jestem zadowolona .Polecam

Byłam wczoraj u tego lekarza jestem zadowolona .Polecam