lekarz Maciej Nawrocki

3,9
3,9
3,7
3,7

Z przykrością czytam te niepochlebne opinie niektórych malkontentów i ignorantów. Do Nawrockiego 25-20 lat temu pierwszy raz trafiłem z pierwszą żoną. Kilka razy. Wszystkie badania były trafne i dobrze wykonane. Z 7 lat temu zachorowała druga żona zaczęło się dużego krwawienia z pochwy. Tułaliśmy się po kolejnych lekarzach i szpitalach. Trafiliśmy nawet na Onkologię do jakieś najważniejszego i najlepszego szpitala klinicznego w Poznaniu. Tam żonę "czyścili:", zrobili badania , rozłożyli ręce i odesłali do szpitala w w NS. Tam ginekolog-chirurg ( na marginesie cudowni na ginekologii są tam lekarze ) kazał jechać do Nawrockiego. Nawrocki zrobił USG, chwycił się za głowę, zadzwonił do szpitala w NS i kazał szykować miejsce, bo wyszło żona ma tętniaka na macicy i trzeba operować natychmiast ! Raz na milion to się trafia. Jakby pękł,. to nawet na stole operacyjnym by jej nie uratowali. Czyszczenie w Poznaniu cudem jej nie zabiło ,a tam była pani profesor. Nie zanoszę "umilnych" ludzi, bo to sugeruje nieszczerość i fałsz. Nawrocki to fachowiec najwyższej klasy. Dziś profilaktycznie spróbuję umówić się na wizytę. Drugiej żonie w każdym razie uratował życie.

NIE ZGADZAM SIĘ Z NEGATYWNYMI OPINIAMI CO DO TEGO PANA DR !!! Pan Dr to specjalista najwyższej rangi! Godny polecenia. Dokładny, przemiły, profesjonalny, stawiający bdb diagnozy. Pozdrawiam Sylwia Mce

"Uwaga, przestrzegam.... 3 lata temu pan doktor wykrył kamienie w pęcherzyku żółciowym, kazał usunac pęcherzyk. Pęcherzyk został usunięty, ok. 6 m-cy po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego ponowne badanie usg gdzie pan doktor potwierdził usuniecie tzw. przestrzeń po usunięciu pęcherzyka żółciowego. Teraz 2 m-ce temu, kolejne badanie usg i na opisie badania pojawia się znowu pęcherzyk żółciowy - czyżby odrósł drugi raz ... ???"

Byłam u dr Nawrockiego na USG ciąży, ponieważ polecono mi go jako kompetentnego radiologa, który nie koniecznie jest miły i uprzejmy podczas wizyty, aczkolwiek stawia trafne diagnozy. Muszę przyznać, że jest bardzo kompetentny, posiada wiedzę, jest rzeczowy, obiektywny. Proszę się nie nastawiać na życzliwość z jego strony, jest bardzo specyficzny, ale też nie można powiedzieć, że jest chamski i opryskliwy. Po prostu wykonuje swoją pracę, a że przy okazji jest nią "nieco" znudzony, to już jego problem. Mimo wszystko jest godny polecenia.Wystarczy się tylko nastawić, iż wizyta u niego jest kwestią typowo medyczną, a nie spotkaniem towarzyskim a wyjdą Państwo zadowoleni.

Chcialabym sie dowiedziec czy jest inny numer telefonu do tego lekarza,caly dzien probuje sie dodzwonic,i nie mozna,nawet nie ma sygnalu,prosze o jakomkolwiek informacje.Czy we wszystkie dni jest czynny i w jakich godzinach.

:) Witam .Odnosnie lekarza to nie zgodze sie by był niemiły,wrecz odwrotnie ,do przesady uprzejmy ,ale odnosnie diagnozy niestety w moim przypadku też nie trafna,do tego przez tą dignoze przez miesiac czekajac na kolejne badanie myślałam ze nerwowo sie wykończe ,cena za usg tez mogłaby być niższa gdyż nie kazdego na to stać a polecają nawet lekarze ze Dr Nawrocki jest najdokładniejszy ,no w moim przypadku wyrzuciłam pieniadze w błoto i powiem wiecej zapłaciłam sobie sama za stres.Sumując ,Kultura -OK,Diagnoza-NIETRAFNA,Koszt-ZA DUZY,Pozdrawiam i decyzje pozostawiam pacjentom czy skorzystają z porady Doktora ...

:) Witam .Odnosnie lekarza to nie zgodze sie by był niemiły,wrecz odwrotnie ,do przesady uprzejmy ,ale odnosnie diagnozy niestety w moim przypadku też nie trafna,do tego przez tą dignoze przez miesiac czekajac na kolejne badanie myślałam ze nerwowo sie wykończe ,cena za usg tez mogłaby być niższa gdyż nie kazdego na to stać a polecają nawet lekarze ze Dr Nawrocki jest najdokładniejszy ,no w moim przypadku wyrzuciłam pieniadze w błoto i powiem wiecej zapłaciłam sobie sama za stres.Sumując ,Kultura -OK,Diagnoza-NIETRAFNA,Koszt-ZA DUZY,Pozdrawiam i decyzje pozostawiam pacjentom czy skorzystają z porady Doktora :)

Niemiły, mruk, totalnie znużony swoją pracą. To można by przeżyć ale mi postawił złą diagnozę i to za duże pieniądze. Najadłam się strachu. Skonsultowałam jego wynik z trzema innymi lekarzami na USG i nikt nie potwierdził jego diagnozy. Wszyscy tylko z politowaniem kręcili głowami że pan Nawrocki to już przereklamowany towar.

Co tu dużo pisać, jest Dobry i Drogi ;-) a może nawet Najlepszy i Najdroższy, ale czego się nie robi dla zdrowia. Przy tym jest bardzo uprzejmy, i ludzki w stosunku do pacjentów, przeżywa osobiście ich kłopoty zdrowotne. Jest na pewno najlepszy w województwie a moze i dalej.

Witam, osobiscie nie odczulam zeby ten lekarz byl nieuprzejmy a wrecz przeciwnie. Na poczatku wzbudza takie podejrzenie strasznie powaznego czlowieka,ale w trakcie badania w ramach rozluznienia atmosfery zazartowal. Jak najbardziej polecam tego lekarza, koszt wysoki,ale warto!!!!

Bardzo dokladny,potrafi odczytac to co widzi ,poprawnie zdiagnozowal moją chorobę z czym był problem a której nie wykryli ani przy kolonoskopi ani podczas badania tomografem jestem juz po operacji dziekuje .Polecam