lekarz Maciej Nawrocki

Radiolog

Byłam u dr Nawrockiego na USG ciąży, ponieważ polecono mi go jako kompetentnego radiologa, który nie koniecznie jest miły i uprzejmy podczas wizyty, aczkolwiek stawia trafne diagnozy. Muszę przyznać, że jest bardzo kompetentny, posiada wiedzę, jest rzeczowy, obiektywny. Proszę się nie nastawiać na życzliwość z jego strony, jest bardzo specyficzny, ale też nie można powiedzieć, że jest chamski i opryskliwy. Po prostu wykonuje swoją pracę, a że przy okazji jest nią "nieco" znudzony, to już jego problem. Mimo wszystko jest godny polecenia.Wystarczy się tylko nastawić, iż wizyta u niego jest kwestią typowo medyczną, a nie spotkaniem towarzyskim a wyjdą Państwo zadowoleni.

Witam, osobiscie nie odczulam zeby ten lekarz byl nieuprzejmy a wrecz przeciwnie. Na poczatku wzbudza takie podejrzenie strasznie powaznego czlowieka,ale w trakcie badania w ramach rozluznienia atmosfery zazartowal. Jak najbardziej polecam tego lekarza, koszt wysoki,ale warto!!!!

nie wiem jaki jest w ocenie diagnozy (ponoć dobry),ale podejscie do tego ,aby sie zarejestrowac jest poprostu fatalne z Pana Doktora strony,jest bardzo nie mily ,rozłącza sie w trakcie rozmowy, i do tego opryskliwy,bylam bardzo rozczarowana takim podejsciem do pacjenta ,no ale coz...sa tez inni bardzo dobrzy specjalisci w tej dziedzinie ,wiec skorzystalam z diagnozy innego lekarza ,milego z kulturą i z podejsciem do pacjenta odpowiednim do wykonywanego zawodu.

Polecam tego lekarza, jest np.bardzo dobry.

Polecam tego lekarza, jest np.bardzo dobry.

:) Witam .Odnosnie lekarza to nie zgodze sie by był niemiły,wrecz odwrotnie ,do przesady uprzejmy ,ale odnosnie diagnozy niestety w moim przypadku też nie trafna,do tego przez tą dignoze przez miesiac czekajac na kolejne badanie myślałam ze nerwowo sie wykończe ,cena za usg tez mogłaby być niższa gdyż nie kazdego na to stać a polecają nawet lekarze ze Dr Nawrocki jest najdokładniejszy ,no w moim przypadku wyrzuciłam pieniadze w błoto i powiem wiecej zapłaciłam sobie sama za stres.Sumując ,Kultura -OK,Diagnoza-NIETRAFNA,Koszt-ZA DUZY,Pozdrawiam i decyzje pozostawiam pacjentom czy skorzystają z porady Doktora ...

:) Witam .Odnosnie lekarza to nie zgodze sie by był niemiły,wrecz odwrotnie ,do przesady uprzejmy ,ale odnosnie diagnozy niestety w moim przypadku też nie trafna,do tego przez tą dignoze przez miesiac czekajac na kolejne badanie myślałam ze nerwowo sie wykończe ,cena za usg tez mogłaby być niższa gdyż nie kazdego na to stać a polecają nawet lekarze ze Dr Nawrocki jest najdokładniejszy ,no w moim przypadku wyrzuciłam pieniadze w błoto i powiem wiecej zapłaciłam sobie sama za stres.Sumując ,Kultura -OK,Diagnoza-NIETRAFNA,Koszt-ZA DUZY,Pozdrawiam i decyzje pozostawiam pacjentom czy skorzystają z porady Doktora :)

Ja również spotkałam się z nieuprzejmym traktowaniem, choć poleciła mi go znajoma. Pojechałam z dzieckiem, czekałam ok.4 godzin (córka moja była zarejestrowana dużo wcześniej), to i tak nas nie przyjął. Z resztą prawie nikogo wtedy nie przyjął, bo miał zły humor. Nie ważne, że ktoś przyjechał 17km, że na dworze był mróz i dziecko bardzo cierpiało. Był niewzruszony.

Beznadziejny lekarz!!!!!! Moja mama przez tydzień nie mogła się dodzwonić, a kiedy w końcu pojechała do niego to nawet jej nie zarejestrował. A grozi jej perforacja jelita i już dawno powinna mieć zrobione usg, a to niby najlepszy lekarz. Był bardzo nieuprzejmy. Woda sodowa mu uderzyła do głowy. Może i ma dobry sprzęt, ale to nie wszystko. Pieniędzy bierze zdecydowanie za dużo. Miałam z nim do czynienia dwa razy i za każdym razem był niemiły, opryskliwy. Za pierwszym razem siedział z pacjentką w gabinecie 2 godziny, a kiedy pacjenci się zaczęli upominać o swoją kolej to ich po prostu i bezceremonialnie wygonił. Nie przyjął nikogo, a ja czekałam ponad 3 godziny. BEZNADZIEJA!!!!!! Nie polecam nawet wrogom!!!

Wczoraj byłam badana u Doktora - USG jamy brzysznej. Lekarz sympatyczny, dokładny, kompetentny. Polecam wszystkim. Nawiasem mówiąc wspaniale pisze na maszynie.

Wczoraj byłam badana u Doktora - USG jamy brzysznej.
Lekarz sympatyczny, dokładny, kompetentny.
Polecam wszystkim. Nawiasem mówiąc wspaniale pisze na maszynie.

Cudowny lekarz, dzięki niemu moja córeczka otrzymała szansę na życie. Pan doktor dwukrotnie dokonywał w przypadku naszej rodziny właściwych diagnoz (bardzo ważnych diagnoz), podczas gdy inni chybiali. Jestem mu dozgonnie wdzięczna. Ewa

Jestem mu dozgonnie wdzięczna. Ewa

Dobry lekarz i specjalista, przeprowadza badanie dokładnie i z pełnym opisem, wyjaśnia i omawia problem.