lekarz Maciej Nawrocki

Radiolog

Naprawdę polecam !! Rewelacyjny lekarz, bardzo miły i zabawny ;-) byłam u niego na badaniu płodu.

Byłem u tego lekarza z 5 letnim synkiem. Diagnoza którą postawił po jakimś czasie okazała się całkowicie nieprawidłowa. Syn był chory na całkiem inną chorobę niż ten lekarz stwierdził.

Co tu dużo pisać, jest Dobry i Drogi ;-) a może nawet Najlepszy i Najdroższy, ale czego się nie robi dla zdrowia. Przy tym jest bardzo uprzejmy, i ludzki w stosunku do pacjentów, przeżywa osobiście ich kłopoty zdrowotne. Jest na pewno najlepszy w województwie a moze i dalej.

Fakt lekarz ten na pewno ma swój świat ;) Muszę dodać jeszcze że bardzo zabawny. Ale sądzę że to dobry lekarz.

Jeżdżę na badania 500 km.do Żagania.To chyba o czymś świadczy.

Jeżdżę na badania 500 km.do Żagania.To chyba o czymś świadczy.

Super fachowiec kompetenta osoba na komententym stanowisku polecam wszystkim

Super fachowiec kompetenta osoba na komententym stanowisku polecam wszystkim

dr.nawrocki został mi polecony przez kilka osób i kilku lekarzy,właśnie czekam na wizyte, a widze ,że zdania pacjętów są podzielone.ale warto cza.sem znać opinie innych ludzi

niemiły opryskliwy i zadufany w sobie.czekałam na przyjęcie 2 godziny po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym a on i tak przyjął sobie pacjenta na zeszyt.Taki bogaty a nie stać go na sekretarkę która umawiałaby ludzi i nie byłoby bałagany.poza tym straszy bez potrzeby i wszędzie widzi raka.Wpadł w rutyne- nie polecam!

Jeden z najbardziej nieuprzejmych lekarzy z którymi miałem przyjemność. Gdyby nie dobry sprzęt którym się posługuje nie polecałbym.

Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista. Dzięki niemu żyję! Wykrył mi nowotwora tarczycy w pierwszym stadium. Ma bardzo dobry sprzęt a do tego dużą wiedzę medyczną. Polecam !