lekarz Maciej Nowakowski

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, spokojnie wytłumaczy wszystko, wesoły z poczuciem humoru i przede wszystkim bardzo dobry lekarz.

To jest lekarz??? Byłam na dwóch wizytach u tego człowieka bo trudno nazwać go lekarzem nie wiem która uczelnia nadała mu tytuł lekarza? Będąc na pierwszej wizycie byłam bardzo rozczarowana zachowaniem lekarza, przeprowadzając ze mną wywiad lekarski zadawał bardzo dziwne i nie jasne pytania czułam że bardziej jest zainteresowany i skupiony nad moją osobą a nie moją chorobą a powinno być odwrotnie. Przepisał leki niestety nie zadziałały. Idąc na drugą wizytę rozmawiał ze mną jak byśmy byli starymi kumplami a ja poszłam tam z problemem! Gdyby był w tym szpitalu ...

To jest lekarz???
Byłam na dwóch wizytach u tego człowieka bo trudno nazwać go lekarzem nie wiem która uczelnia nadała mu tytuł lekarza? Będąc na pierwszej wizycie byłam bardzo rozczarowana zachowaniem lekarza, przeprowadzając ze mną wywiad lekarski zadawał bardzo dziwne i nie jasne pytania czułam że bardziej jest zainteresowany i skupiony nad moją osobą a nie moją chorobą a powinno być odwrotnie. Przepisał leki niestety nie zadziałały. Idąc na drugą wizytę rozmawiał ze mną jak byśmy byli starymi kumplami a ja poszłam tam z problemem! Gdyby był w tym szpitalu oddział psychiatryczny pomyślałabym że ten człowiek uciekł z oddziału i podaje się za lekarza ale tam niestety nie ma takiego oddziału to było by najlepsze wytłumaczenie na takie zachowanie tego człowieka a tak jak to wytłumaczyć? Zero profeski a tona luzu a gdzie leczenie? Czysta kpina ma to gdzieś jak cała ochrona zdrowia, odbębni swoje i tak mu zapłacą. Więcej sobie jaj robi niż leczy. Drugą receptę nawet nie wykupiłam bo czułam, że ten robi sobie ze mnie żarty a nie próbuje mnie wyleczyć! No niestety szkoda czasu. Może umie mówić ale na pewno nie na temat ten lekarz to porażka.

Niezwykle mily, taktowny, kompetentny lekarz. Odbieral porod mojego dziecka i jestem przekonana, ze nikt inny nie walczylby tak jak on o szczesliwe zakonczenie ciezkiego porodu

wcale mnie nie badał, widocznie uważał, że nie ma po co.Nic mi nie tłumaczył, przyjął do wiadomości mój problem zdrowotny i odesłał do lekarza, który mnie operował. Zaznaczam, że jest to mój ginikolog rejonowy i kto, jak nie on w pierwszej kolejności powinien zająć się swoją pacjentką. Niezadowolona.

Fantastyczny lekarz mozna rozmawiac jak z super znajomym o wszystkim

Fantastyczny lekarz mozna rozmawiac jak z super znajomym o wszystkim

Bardzo miły, kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca dużo czasu.

Pacjentką doktora jestem kilka lat. Miałam kilka problemów zdrowotnych, ostatni był dość poważny. Pan doktor wyjaśnia jak będzie wyglądało leczenie, uspokaja, widać też, że zależy mu na zdrowiu swoich pacjentek. Mam do niego ogromne zaufanie. Polecam go każdej mojej znajomej.

wspanialy lekarz polecilam go tylu osoba i nikt nie powiedzial zlego slowa jest oddany swojej pacjentce i pomaga innym jak lezalam w szpitalu to jak przchodzil do mnie to cala sala miala od nieo pomoc odpowiedzi na kazde pytania a inne placily grube pieniadze za wizyty.WIELKI SZACUNEK PANIE DOKTORZE ZA WSZYSTKO.

Od kilku lat jestem pacjentka doktora. Wszelkie watpliwosci wyjasnia dokladnie i bez pospiechu. Uratowal mnie ptzed nowotworem szyjki macicy. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam!Trafilam we wczesnej ciazy, wytlumaczylam ze dlugo sie staralam , nie dostalam zadnych badan , lekow, tydzien pozniej poronilam. Nie dostalam Usg bo papier sie skonczyl:(Lekarz w szpitalu pytal czy na pewno bylam u lekarza.