lekarz Maciej Nowakowski

Ja byłam u Doktora w związku z komisją wojskową. Bardzo miło mnie potraktował, to była moja pierwsza wizyta, wszystko spokojnie mi wyjaśnił. I nie potraktował na zasadzie - podpisać kartę i następny, tylko rozwiał moje wątpliwości i uspokoił. Bardzo polecam, szkoda, że nie jestem z Łodzi i nie mogę korzystać z jego usług na stałe.

Najlepszy ginekolog, jakiego w życiu spotkałam, a dobiegam 50-ki.Profesjonalny. Bezinteresowny, o dużej kulturze osobistej. Odnosi się wrażenie, że lubi swoje pacjentki, kimkolwiek by nie były.Podczas wizyty czuje się jego psychiczne wsparcie.Leczyłam się u niego w poradni, w ramach ubezpieczenia społecznego, ciepły mężczyzna, miły, pełen poczucia humoru- dobry człowiek.

Mam od 7 lat aktywną endometriozę III stopnia. w trakcie urodziłam dwie zdrowe dziewczynki. A lekarze z innych szpitali pytają się kiedy była zdiagnozowana endo, po odpowiedzi tylko mi gratulują. To dzięki doktorowi udało mi się, nigdy mi nie powiedział że nie będę miała dzieci. Dziękuje!!!

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam, a byłam u wielu. Jest fantastyczny.

Lekarz idealny!!! Nie ma pośpiechu podczas, wizyty, odpowiada na każde pytanie, nie straszy, ale objaśnia i wspiera, otwarty na nowości w swojej dziedzinie. Tak samo traktuje pacjentkę na wizycie w gab. prywatnym jak i w przychodni. Jak sam powiedział: przywiązuje się do swoich pacjentek.

Wspaniały lekarz i człowiek. Jest moim lekarzem od kilku lat i nie mam nawet słów uznania dla Pana Nowakowskiego.Prawdziwy Lekarz z powołania.

Wspaniały człowiek! dzięki jego profesjonalnemu podejściu i wytłumaczenia rodzaju znieczulenia przy cc żyję. Dziękuję za wszystko!!!

Wspaniały lekarz!!!! Ale numer telefonu się zmienił. Gabinet na Cieszyńskiej 45a tel. 042 648 70 55

Wspaniały lekarz!!!!
Ale numer telefonu się zmienił.
Gabinet na Cieszyńskiej 45a tel. 042 648 70 55

Pan Doktor jest wyjątkowym, pełnym profesjonalizmu lekarzem. Polecam.

Pan Doktor jest wyjątkowym, pełnym profesjonalizmu lekarzem. Polecam.

Profesjonalny i bardzo miły lekarz. Polecam.

Profesjonalny i bardzo miły lekarz. Polecam.