Bardzo dobry lekarz, młody i rzetelny. Szuka wszystkich możliwych sposobów na pozbycie się bólu;) Jedyny lekarz właściciel przychodni stomatologicznej, który nie jest pazerny i łasy na kasę..! Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;) Polecam

Dobrze tłumaczy, językiem który trafia do zwykłych ludzi;)

Polecam

Fantastyczny stomatolog i chirurg w jednym. Polecam z czystym sumieniem. Leczę u Pana Doktora zęby od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.

Jestem pod wrażeniem. Gdyby na świecie byli tylko tacy stomatolodzy, to wizyty w ich gabinetach byłyby czystą przyjemnością :) Wspaniały lekarz!

Bardzo mocno polecam,bardzo dobry lekarz

Bardzo mocno polecam,bardzo dobry lekarz

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ I CÓRECZKA. PAMIĘTA SWOICH STAŁYCH PACJENTÓW, NAWET ROZPOZNA PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ. WOGÓLE JEST BARDZO ZDOLNYM, MŁODYM I WYKSZTAŁCONYM LEKARZEM. WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE.
POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY BOJĄ SIĘ CHODZIĆ DO DENTYSTY. WSZYSTKO TŁUMACZY, U NIEGO NIE MA SZYBKIEGO LECZENIA, W POŚPIECHU, WSZYSTKO ROBI DOKŁADNIE I PRECYZYJNIE, A DO TEGO DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ, ABY WIZYTA BYŁA PRZYJEMNA, MIŁA I BEZBOLESNA.