lek. med. Maciej Olszewski

Internista, Pulmonolog

Lekarz bardzo dokładnie przeprowadzający wywiad , kompetentny i uprzejmy . Pacjentowi poświęca dużo czasu.Dokładnie wszystko tłumaczy .Polecam,

uczciwe, kompetentne podejście do pacjenta. polecam innym. czułam się wysłuchana, po lekach poczułam ulgę

właśnie wróciłam ze szpitala, gdzie pierwszy raz zetknęłam się z doktorem i muszę powiedzieć, że gdybym miała jakiś problem napewno do niego się zwrócę. Jest kompetentny, uważny, cierpliwy, odpowiada na każde pytanie. polecam jako jedynego z oddziału płucnego w gorzowie.

Odniosłam wrażenie, że jest zainteresowany moim problemem zdrowotnym i uważnie wsłuchuje się w to co mówi pacjent. Przeprowadza bardzo skrupulatnie wywiad z pacjentem, cierpliwie i dokładnie tłumaczy.Bardzo dobry lekarz. Polecam

Uczciwie i rzetelnie podchodzi do pacjenta

Uczciwie i rzetelnie podchodzi do pacjenta