prof. dr hab. n. med. Maciej Otto

Chirurg ogólny

3,7
3,7

Profesor Otto to wg mnie człowiek na właściwym miejscu. Każdy ocenia lekarza wg własnych doświadczeń. Jak dla mnie jest to osoba kompetentna i dziękuję losowi, że akurat do niego trafił mój ojciec. To jedyny lekarz który nie pozbawił na nadziei i daje szanse na walkę z rakiem wątroby. Ma czas dla pacjenta na szczegółowe wyjaśnienia i nie wymaga zabiegania o atencję pacjenta. Wykazuje zainteresowanie stanem chorego, przychodzi i rozmawia jak człowiek z człowiekiem. Wierzymy, że walka z tak paskudną chorobą pod skrzydłami prof Otto będzie dużo łatwiejsza.

Profesor Pan Maciej Otto - bardzo dobry chirurg. Rzetelnie i spokojnie tłumaczy wszystkie aspekty związane z chorobą. W pacjencie widzi człowieka /nie klienta/. Jesteśmy wdzięczni za operację męża, laparoskopowe usunięcie nadnercza. Dziękujemy i wszystkim polecamy. Ewa i Marek Kocielnik.

Profesor Maciej Otto to bardzo dobry chirurg. Jestem ponad 6 miesięcy po operacji usunięcia guza wraz z nadnerczem - wszystko jest w porządku. Profesor szybko podjął decyzję o operacji i wszystko odbyło sie bez komplikacji. Jest to człowiek kompetentny i specjalista w swoiej dziedzinie. Polecam

Profesor Pan Otto Maciej jest świetnym chirurgiem, opanowany, spokojnie tłumaczy zalecenia, zawsze "ma czas" i szacunek dla pacjenta, po prostu dobry człowiek i prawdziwy dżentelment z klasą. Dziękuję Panu za operację tarczycy i za wspaniałą opiekę także dla całego Pana personelu. Ewa K.

czytam powyższe komentarze i niestety podpisuję się pod tymi mnie pochlebnymi. mam bardzo złe doświadczenia jeżeli chodzi o tego lekarza. jest to człowiek, który nie potrafi przyznać się do błędu, potrafi zataić bardzo ważne informacje, może i poświęca czas pacjentowi, ale także potrafi z niewyjaśnionych przyczyn zaniedbać pacjenta, co w konsekwencji w moim przypadku miało tragiczne i najgorsze z możliwych skutki, a na koniec oczywiście przedstawił swoją wersję i perfidnie kłamał prosto w oczy nie poczuwając się do winy, ani własnego błędu, co wyszło w dokumentacji medycznej. a teraz najważniejszy i chyba najokrutniejszy fakt, a mianowicie nie poinformował rodziny, o tym, że pacjent zmarł i oczywiście się tego wyparł i zrzucił odpowiedzialność za to na innego lekarza.

Prawdziwy lekarz z powołaniem i fachowiec w swej dziedzinie jakich mało w naszym kraju. Pomógł mi bardzo i polecam go

Przez siedem lat żyłam z guzem nadnercza...w trakcie pierwszej konsultacji z profesorem wystarczyły 2 minuty by podjąć decyzję tak bardzo odwlekanej operacji. Fachowość, kompetencja, opanowanie profesora jest WYJĄTKOWA. Wszystko poszło dobrze. Polecam z całego serca !!!!!

Polecam, lekarz kompetentny z powołania zainteresowanie pacjentem bardzo dobre Dziękuję Panie Profesorze

Polecam, lekarz kompetentny z powołania
zainteresowanie pacjentem bardzo dobre
Dziękuję Panie Profesorze

Swietny lekarz i bardzo dobry czlowiek, rzeczowy kontakt, udziela wszystkich informacji, cudowny specjalista (moj przypadek-chirurgia naczyn). Polecam gorąco!

Polecam gorąco!

Bardzo dobry lekarz. Wybierając go, opierałam się na zdaniu znajomych, którymi wcześniej się opiekował oraz na opiniach na forum. W 100% się potwierdziły. Pan Profesor jest rzeczowy, nie rozwodzi się długo na temat choroby. Mówi krótko i fachowo, ale zrozumiale dla pacjenta. Jest naprawdę świetnym fachowcem. Polecam go innym pacjentom. Mój mąż miał guza nadnercza. Jest już po operacji. Wszystko w porządku.