prof. dr hab. n. med. Maciej Otto

Prawdziwy lekarz z powołaniem i fachowiec w swej dziedzinie jakich mało w naszym kraju. Pomógł mi bardzo i polecam go

Polecam, lekarz kompetentny z powołania zainteresowanie pacjentem bardzo dobre Dziękuję Panie Profesorze

Polecam, lekarz kompetentny z powołania
zainteresowanie pacjentem bardzo dobre
Dziękuję Panie Profesorze

Swietny lekarz i bardzo dobry czlowiek, rzeczowy kontakt, udziela wszystkich informacji, cudowny specjalista (moj przypadek-chirurgia naczyn). Polecam gorąco!

Polecam gorąco!

Przez siedem lat żyłam z guzem nadnercza...w trakcie pierwszej konsultacji z profesorem wystarczyły 2 minuty by podjąć decyzję tak bardzo odwlekanej operacji. Fachowość, kompetencja, opanowanie profesora jest WYJĄTKOWA. Wszystko poszło dobrze. Polecam z całego serca !!!!!

Bardzo dobry lekarz. Wybierając go, opierałam się na zdaniu znajomych, którymi wcześniej się opiekował oraz na opiniach na forum. W 100% się potwierdziły. Pan Profesor jest rzeczowy, nie rozwodzi się długo na temat choroby. Mówi krótko i fachowo, ale zrozumiale dla pacjenta. Jest naprawdę świetnym fachowcem. Polecam go innym pacjentom. Mój mąż miał guza nadnercza. Jest już po operacji. Wszystko w porządku.

Czytam powyższe komentarze z niedowierzaniem, mój ojciec był u tego profesora potraktował go w sposób chamski bardzo obcesowy, mimo, że jest to człowiek bardzo chory ( jak wszyscy zresztą, którzy tam się leczą ), nie tłumaczył choroby ani sposobu leczenie, kierował uszczypliwe uwagi. Co do kompetencji medycznych tego pana nie mam wiedzy.

Profesor dr hab. nauk med Maciej Otto jest wspaniałym Człowiekiem i angażującym się specjalistą. Dba aby pacjent czuł się bezpiecznie, miał psychiczny komfort i był w pełni poinformowany o chorobie i metodzie leczenia. Można o najmniejszy szczegół dotyczący leczenia zapytać a udzieli w bardzo przystępny wyczerpujący sposób wyjaśnień. Jest całkowicie oddany pacjentom. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu pacjentowi. Jest naukowcem a przede wszystkim lekarzem z powołaniem.

100% diagnosta, cechujacy sie ogromna wiedza medyczna zwlaszca w swojej dziedzinie,swietny fachowiec i wysoka kultura osobista. Z pewnoscia polecilabym tego wybitnego prof. kazdemu, kto potrzbowalby fachowej i rzetelnej pomocy .Bylam operowana przez dr. Otto , wszystko jest w porzadku i czuje sie swietnie. Nic nie bolalo i nadal nie odczuwam bolu. POLECAM!!!

Zanim trafiłam do tego świetnego chirurga byłam u wielu innych, którzy budzili u mnie tylko lęk i brak zaufania. Boję się wszelkich zabiegów- cięcia, szycia, widoku krwi. Ten lekarz sprawił, że niczego się nie bałam i już zawsze będę do Niego chodzić jeśli zajdzie taka potrzeba... Wspaniały specjalista o wysokiej kulturze osobistej.

świetny specjalista i wspaniały człowiek, lekarz z powołania szanujący pacjenta.