Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Byłam u tego lekarza pierwszy raz i jestem z niego bardzo zadowolona,pytal mnie o każdy szczegół,badał dokładnie trwało dlugo ale warto bylo.Prawie 6 lat z czyms sie męczylam dzieki lekarzowi dowiedzialam sie co mi jest :),chodziłam do róznych lekarzy ale wiecznie to samo tabl i nic więcej.Bardzo dziękuje doktorowi i mam nadzieje ze po wszystkim dojdę do siebie:) Jeszcze raz dziekuje i polecam w 200% teg lekarza :) :)

Dr Pankau zostal mi polecony przez moją mamę, jej z kolei poleciły koleżanki. Wczesniej bylam u kilku innych ginekologow (panstwowo), jednak dopiero z wizyty u dr Macieja Pankau (prywatnej) bylam bardzo zadowolona. Przemily czlowiek. Wszystko mi dokladnie wyjasnil. Okazalo sie, ze nic mi nie dolega :)A inny ginekolog stwierdzil u mnie chorobe (celowo nie podaje jaka). W tej innym gabinecie z kolei inny ginekolog ja potwierdzil. Natomiast dr Pankau stwierdzil, ze wszystko jest w porzadku i wyjasnil dlaczego pozostali lekarze mogli sadzic inaczej. Cytologie mialam robiona na miejscu. Czlowiek zloto. Jestem bardzo zadowolona. Obecnie mieszkam w Kanadzie, ale na wizyty kontrolne zawsze umawiam się do tego lekarza. Naprawde serdecznie polecam!

Polecam Pana dr Macieja Pankauz czystym sumieniem. Lekarz kompetentny, z wiedza, empatią, wszystko tlumaczy i upewnia się czy nie ma pytań. Przy podejsciu Pana doktora az szkoda, ze ciąża tak szybko minęła. Dziękujemy za bardzo dobrą opiekę.

Byłam u niego pierwszy raz, gdyż nie jestem z Trójmiasta, tylko tutaj studiuje. Trafiłam do niego przeglądając internetowe forma i strony tego typu jak ta, gdzie po wypowiedziach innych kobiet uznałam,że do niego sie udam. Obawiałam sie trochę tej wizyty... Ale nie było czego:) Doktor bardzo spokojny, wyrozumiały i taktowny. Jeszcze za 4 miesiące ide do niego na wizytę kontrolną . Sadze również , ze tylko do niego będę chodzić:)

Byłam u niego pierwszy raz, gdyż nie jestem z Trójmiasta, tylko tutaj
studiuje. Trafiłam do niego przeglądając internetowe forma i strony tego
typu jak ta, gdzie po wypowiedziach innych kobiet uznałam,że do niego sie
udam. Obawiałam sie trochę tej wizyty... Ale nie było czego:) Doktor
bardzo
spokojny, wyrozumiały i taktowny. Jeszcze za 4 miesiące ide do niego na
wizytę kontrolną . Sadze również , ze tylko do niego będę chodzić:)

Przyszedł do mnie krótko przed operacją informując, że będzie asystował. Dodał mi otuchy słowami ... będzie dobrze i tym zniwelował niemal do zera mój strach. Wysoka kultura osobista i ogromna empatia. Lekarz z powołania. Polecam go z czystym sumieniem.

Dr. Maciej Pankau jest świetnym lekarzem,prowadził moją ciąże i jestem bardzo,bardzo zadowolona,jedyny malutki mankamencik to,to że,ma DUŻO pacjentek na szczęście mi się udało jak dla mnie jest najlepszym ginekologiem w Trójmieście!!!POLECAM!!!!

Dr. Maciej Pankau jest świetnym lekarzem,prowadził moją ciąże i jestem
bardzo,bardzo zadowolona,jedyny malutki mankamencik to,to że,ma DUŻO
pacjentek na szczęście mi się udało jak dla mnie jest najlepszym
ginekologiem w Trójmieście!!!POLECAM!!!!

Najlepszy ginekolog w Pruszczu Gdańskim, ja do doktora dojeżdżam aż z Gdyni i uważam że warto, ciąża i jej prowadzenie to mistrzostwo waga dziecka zgadzała się co do grama z tym co wyliczył dr Pankau dla mnie rewelacja. Gabinet ekskluzywny kobieta czuje się komfortowo. Zdecydowanie polecam Joasia Machoń

Z czystym sumieniem moge polecic tego lekarz,przedewszystkim słucha pacjenta i potrafi pomuc.korzystam z porad od ok. roku i nie zamierzam tego zmieniac,jest to najlepszy ginekolog w pruszczu gdanskim.polecam

Po raz pierwszy poszlam do pana doktora a nie do Pani. Tlumaczyl jak dziecku co robil bedzie,pytal czy jest ok.Stresowalam sie strasznie on wszystko mowil byl spokojny delikatny. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6
80-288 Gdańsk