Dr n. med. Maciej Pawlak - dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Czlonek i słuchacz International Master Course on Aging Skin, Międzynarodowego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2008 roku. Jego oferta obejmuje między innymi leczenie zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej (Botox), wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, powiększa...

Cóż.... Bez żadnych wątpliwości Panu Doktorowi należy się 6 z plusem! Moja twarz nabrała blasku i wyglądam o 10 lat młodziej, przy tym warto docenić niezwykły profesjonalizm i podejście do pacjenta, jak to się mówi ręce które leczą a właściwie działają cuda, ot. Bye, bye zmarszczki, teraz pozostaje mi zainwestować w lipolizę, już nie mogę się doczekać. Jeszcze raz dziękuje i polecam każdemu, kto ma mnóstwo wątpliwości, Pan Doktor z pewnością szczegółowo zajmie się naszymi problemami i rozwiąże je ze 100% skutecznością.

szczerze polacam ten gabinet i Pana Doktora!! Moje usta są fantastycznie zrobione, sexy, ponętne i naprawdę zmieniają wygląd całej twarzy. Pan doktor to wręcz cudotwórca - wczesniej usta był wąskie i małe. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Doktora Macieja

Zabieg liposukcji boczków i ud wyszedł extra - nogi wyglądają zupełnie idaczej, młodo, zgrabnie :) Za miesiąc czas na brzuszek. Polecam!!!

Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą w swej dziedzinie. Precyzyjnie potrafi doradzić wykonanie zabiegu według potrzeb. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu.Moje spojrzenie odzyskało blask. Pozbyłam się zmarszczek woku oczu, które tak bardzo mnie denerwowały. Polecam

Lekarz z powołaniem jakich rzadko sie spotyka. Botoks został zrobiony dokładnie tak jak chciałam, a Pan Doktor pomógł mi przy okazji tez w innej sprawie. Pan Doktor ma moja 100% rekomendacje.

Lekarz z powołaniem jakich rzadko sie spotyka.

Pan Doktor ma moja 100% rekomendacje.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr
Agnieszka Bliżanowska