Maciej Pawlak

Miałem mały wypadek na meczu, przyjął mnie bez kolejki od razu skierował na badania i jeszcze bez badań wiedział co mi jest. Szybko zostałem zoperowany i teraz śmigam jak nówka. Wyawać się może ,że taki troche gburowaty ale po 2 wizycie było już luźniej.

Czekałem na operacje barku 1 rok, gdyż był to zabieg refundowany z NFZ. Miałem uszkodzony obrąbek stanowy. Po trzech miesiącach od operacji mogę wrócić do sportu. Po miesiącu od operacji mogłem ruszać ręką i nie sprawiało mi to szczególnych problemów. Oczywiście naczekałem się na zabieg ale był to mój wybór, gdyż nie chciałem płacić. Polecam doktora Macieja Pawlaka, operował kilku moich znajomych i nikt nie narzekał.

Dzień dobry. Nie polecam Lek med. Macieja Pawlaka - podejście do pacjenta to kompletna porażka. Dwa miesiące oczekiwania na wizytę i na 18 godzin przed wyznaczonym terminem telefon od asystentki doktora, że wizyta jest przełożona na dzień 28 lutego przyszłego roku. Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Dzień dobry.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Nie wiem o co chodzi Pani/Panu poniżej. Miałem operację ponad miesiąc temu. Do zabiegu zabierałem się przez dwa lata, bo musiałem przekładać terminy. Doktor już w trakcie pierwszej wizyty poinformował mnie, jak wygląda kwestia zrobienia więzadła przez NFZ dlatego wybrałem wariant prywatny.Nikt mnie nie łudził w tym zakresie. W kwestii jakości usługi doktora nie mam zastrzeżeń. Zabieg odbył się sprawnie i czułem, że jestem pod fachową opieką. Po zabiegu za szybko zacząłem chodzić więc musiałem się ratować punkcjami. Doktor był ze mną w stałym kontakcie i mogłem liczyć na wsparcie. ...

W kwestii jakości usługi doktora nie mam zastrzeżeń. Zabieg odbył się sprawnie i czułem, że jestem pod fachową opieką. Po zabiegu za szybko zacząłem chodzić więc musiałem się ratować punkcjami. Doktor był ze mną w stałym kontakcie i mogłem liczyć na wsparcie. Nie mam do tej pory żadnych komplikacji i zastrzeżeń zatem polecam.

No niestety moja opinia jest dwuznaczna.Jako lekarz-w czasie wizyty-wzbudził zaufanie i poczucie profesjonalizmu. Niestety mam 2 znajomych, których operował (jednego nawet dwuktotnie !), którzy musza miec poprawki. Odnośnie mojej własnej opinii - zachowanie dr Pawlaka po wizycie jest po prostu nieuczciwe. W czasie dwukrotnych wizyt zapowiadał, że zadzwoni z propozycja terminu operacji. Oczywiscie nie zadzwonił, gdyż mimo prywatnych wizyt i jasnego powiedzenia, że chcielibysmy sie zoperowac na NFZ nie miał odwagi powiedziec, że w jego szpitalu juz nie ma miejsc na NFZ, albo, że nie interesuja go tacy pacjenci. Niestety brak cywilnej odwagi kosztował mnie pół roku czekania niewiadomo na co i kilkukrotnego przypominania się oraz otrzymywania kolejnych obietnic. Czyz nie uczciwiej Panie doktorze byłoby po prostu postawic sprawę jasno ?

Super lekarz i człowiek.Doskonały specjalista.Dziewięć miesięcy temu rekonstruował mi więzadło krzyżowe i poboczne które pozrywałam podczas jazdy na nartach.Właśnie wróciłam z nart i mimo ze nie pojeżdziłam sobie w tym roku tak szybko jak zwykle (bariera psychiczna że może znowu coś się stać)to jednak nadal mogę jeżdzię i uprawiać inne sporty:bieganie ,aerobik.Dziękuje serdecznie Panie doktorze!

Świetny specjalista! Dzięki niemu mogę ponownie biegać! Polecam!!!

Świetny specjalista! Dzięki niemu mogę ponownie biegać!
Polecam!!!

Polecam wszystkim a szczególnie tym osobom które mają problemy z uszkodzonym ACL tak jak ja.Miałem rekonstrukcje więzdła krzyżowego przedniego , operacja przeprowadzona profesjonalnie bez żadnych komplikacji , wracam powoli do sportu.Lekarz z dużym doświadczeniem, leczy sie u niego całe grono profesjonalnych sportowców z pomorza to też o czymś świadczy.Jest cieżko umówić sie na wizyte , ale naprawde myśle że warto poczekać.

Niestety ja nie jestem zachwycona wizyta u pana doktora,nie dosc ze za bardzo nie przejął sie moim bólem,to odebrałam takie wrazenie jakby gdzies sie spieszył i chcial szybko zakonczyc wizyte,i za 5 min spotkanie z doktorem,od ktorego tak naprawde nic nowego sie nie dowiedzialam zaplacilam az 150zl,strata kasy jak i czasu

Rewelacja, więcej takich lekarzy. Polecam wszystkim

Rewelacja, więcej takich lekarzy. Polecam wszystkim