lekarz Maciej Pawlik

Lekarz przepisuje jakieś tabletki any które dopiero co wyszły na rynek i mają same negatywne opinie nie robiąc żadnych badań.

JESTEM MATKA CZWORKI DZIECI,DZIEKI DOKTOROWI PAWLIKOWI WSZYSTKIE ZYJA,CHOCIAZ CIAZE BYLY ZAGROZONE.NIE JESTEM JUŻ MŁODĄ OSOBĄ,DZISIAJ MOGĘ OCENIĆ JAK DOBRY BYŁ DR PAWLIK.MIESZKAM OBECNIE ZA GRANICĄ ALE W MOJEJ PAMIĘCI ZAWSZE POZOSTANIE SZACUNEK DLA P.DR PAWLIKA I JEGO ŻONY.DZIĘKUJĘ JA I MOJE DZIECI ZA WSZYSTKO.POZDRAWIAM I MOCNO ŚCISKAM PANSTWA PAWLIKÓW.LIDIA

Bardzo sympatyczny i miły. Prowadził mi ciążę i wszystko skończyło się sukcesem. Badanie USG przeprowadzał mi w gabinecie i dokladnie opowiadał o rozwijającym sie dziecku. Na inne badania (krew i mocz) dostawałam skierowanie do laboratorium. Co do powyższych opini, że doktor ma stary sprzęt to się nie zgadzam. Owszem może do najnowszych nie należy, ale przede wszystkim jest sprawny i moim zdaniem czysty. Chyba te panie nie widziały sprzętu na niektórych oddziałach ginekologicznych w szpitalach - ja takie widziałam. Ba! Nawet musiałam poddac się badaniu ma fotelu, który się gibał i nie dośc, że był niewygodny, to jeszcze nie miałam na czyn wesprzec stóp, bo fotel był za duży, a doktor nie mógł zregulowac. Druga sprawa... To, że doktor nie zakłada rękawiczek. Mnie osobiście to nie spotkało, ale przecież zawsze macie prawo zwrócic uwagę, aby je założył. Ostatnia sprawa. Powyżej jedna z pań wypowiadała się, że doktor bagatelizuje choroby w ciąży. To jest absurd. Ja podczas ciąży nabawiłam się infekcji pochwy (prawdopodobnie na basenie), doktor od razu to zauważył i przepisal mi odpowiednie leki, tłumacząc dokładnie skutki nie leczonej infekcji, a gdy tylko okazało się, że mam lekką anemię zalecił przyjmowanie żelaza i dokładnie powiedział, jakie produkty spozywcze zawierają dużą jego ilośc. Ale każdy ma swoje indywidualne odczucia. Moje są jak najbardziej pozytywne. Polecam.

nie polecam, nic się nie można dowiedzieć, o tym że wyniki w ciąży mam nieprawidłowe dowiedziałam się dopiero po tym jak zmieniłam lekarza, do badania zabierał się bez rękawiczek

zdecydowanie odradzam. nie tłumaczy co pacjentce dolega, nie potrafi wydrukować zdjęcia USG. mówił nawet do koleżanki że ma na tyle pacjentek,że nie musi o wszystkie dbać. nie polecam go!!!!!!!

zdecydowanie polecam. pierwszy raz w życiu wybrałam się państwowo i jestem szoku. doktor jest uprzejmy i dokładny!!!!!!!!!!

lekarz nie dbający o higienę, sprzęt którym dysponuje pochodzi chyba sprzed I wojny, nie zleca koniecznych w ciąży badań, dla niego jest zawsze wszystko w porządku nawet jak jest zupełnie inaczej

Polecam, bardzo mily i profesjonalny doktor.

Polecam, bardzo mily i profesjonalny doktor.