lekarz Maciej Pawlik

Urolog

3,9

Gosny polecenia urolog. Potrafi wysłuchać, dokładnie rozpoznanc chorobę a przy tym spokojnie wytłumaczyć sposób leczenia. Co najważniejsze skutecznie leczy!!

do badania lekarz wskazuje by ściągać sweterki i bluzeczki. W środowisku, te metody są ważniejsze od samych badań.

młody, ale bardzo miły i pracowity lekarz, na dyżurze bardzo dokladnie mnie zbadał i wydał trafną diagnozę. Polecam Pana doktora pacjentom z prostatą. Gratuluję takiego lekarza Panu Ordynatorowi bo budzi pełne zaufanie

Gratuluję takiego lekarza Panu Ordynatorowi bo budzi pełne zaufanie

Jest bardzo dobrym lekarzem młodego pokolenia. Bardzo uprzejmie i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. W sposób bardzo obrazowy i prosty tłumaczy wszystkie sprawy związane z chorobą. Polecam kontakt z tym lekarzem i mam nadzieję że cały czas będzie tak życzliwym człowiekiem.

zdecydowanie bardzo dobry specjalista, ma czas dla pacjenta ,kompleksowo podchodzi do problemy, zawsze opanowany, pełen szacunku do pacjenta

Pan Doktor może prywatnie jest dobrym lekarzem ale jesli traficie na Niego w szpitalu,na NFZ,to tragedia.Można stracic przez Niego zaufanie do wszystkich lekarzy.Zero! zainteresowania.

Rzeczowy i konkretny. Naprawde godny zaufania.

Rzeczowy i konkretny. Naprawde godny zaufania.