Cudowny człowiek, świetny fizjoterapeuta. Szybko podniósł mnie na nogi po dwóch rekonstrukcjach stawu udowo-rzepkowego. Poza tym ma niesamowite podejście do pacjenta, pomógł mi również psychicznie dojśc do siebie. Polecam !

Pan Maciek jest świetnym fachowcem. Jego kompetencje i zaangażowanie nie ulegają kwestii. Potrafi doskonale przeprowadzić ćwiczenia i wytłumaczyć do czego mają prowadzić. Zawsze wybierze opytmalną drogę powrotu do zdrowia. Poza tym posiada nieocenioną umiejętność rozmowy i podtrzymania pacjenta na duchu w trudnych chwilach. Last, but not least jest dobrym ciepłym człowiekiem.

Od lat jeden z najbardziej cenionych fizjoterapeutów w Warszawie, prawdopodobnie najlepszy w CMS. Atuty to wiedza poparta wieloletnią praktyką, doskonały kontakt z pacjentami, umiejętność dopasowania indywiduanego programu ćwiczeń do potrzeb pacjenta. Dzięki intensywnej rehabilitacji pod jego okiem uniknąlem operacji kolana, która zdaniem dwóch innych "specjalistów" wydawała się niezbędna i nieunikniona. Nic dziwnego, ze jest oblegany przez pacjentów ze skierowaniami na rehabilitację. Koszt za 90 minut ćwiczeń - 105 zł - absolutnie warto.

Bardzo dobry fizjoterapeuta.Potrafi odpowiednio dobrać zabiegi rehabilitacji, poradzić jakie ćwiczenia robić po zakończeniu rehabilitacji tak aby w przyszłości dany uraz więcej nam nie przeszkadzał.

Dzięki Maćkowi moja noga po rekonstrukcji ACL szybko i ładnie doszła do siebie. Fantastyczne doświadczenie i indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego potrzeb jest gwarancją szybkiego gojenia się wszelkich urazów. Sedecznie polecam i jeszcze raz Maćkowi dziękuję!