lekarz Maciej Piestrzeniewicz

Lekarz rodzinny

2,5
1,8
2,5

Nie polecam!!! Ten lekarz w ogole sie nie zna na tym co robi. Zawsze stawia nietrafione diagnozy,na kazda nawet blaha infekcje przepisuje antybiotyk, gdzie po zbadaniu krwi okazuje sie za kazdym razem ze jest niepotrzebny. Proszac o skierowania na badania dla dzieci gdy mnie cos niepokoi, nigdy go nie otrzymalam. Za kazdym razem bezczelnie mowil ze jak chce zrobic badania to mam sama sobie je za nie zaplacic. Bada powierzchownie, szybko , bez zadnej dokladnosci. Tragedia

Niestety, nie jest to zbyt kompetentny lekarz, zdarza się, że źle zapisuje leki, nie wie jak pomóc.. Nie ma w Ostrorogu dobrej opinii.

Sympatyczny, kompetentny, zawsze stara się pomóc nawet w sytuacjach beznadziejnych, polecam. Paulina

Jeżeli 20 pacjentów przyjdzie do tego lekarza z bezsennością, to i 21 z grypą będzie cierpiał na bezsenność....Na badanie poświęca całe 10 sekund......Stawia często nietrafione diagnozy.