lekarz Maciej Piskunowicz

Radiolog

Nie mam pojęcia czy Pan doktor jest dobrym czy złym lekarzem nie było mi dane poznać ale wiem że pozbawiony jest empatii. Umówiłem córkę niepełnosprawną na wizyte pół roku temu okazało się że spóźnimy się 5 minut z powodu utrudnień na drodze (wypadek) poinformowaliśmy telefonicznie Panią z rejestracji że nam bardzo zależy i że jedziemy prawie 100km na wizytę. Po przybyciu na miejsce okazuje się że parę osób się też spóźniło ale Pana Doktora nie ma na miejscu bo poszedł na oddział dziecięcy i wroci za jakieś 4 godziny i ...

Po przybyciu na miejsce okazuje się że parę osób się też spóźniło ale Pana Doktora nie ma na miejscu bo poszedł na oddział dziecięcy i wroci za jakieś 4 godziny i możemy sobie poczekać.

dr Piskunowicz to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialam kontakt. Niezwykle kompetentny,konkretny i miły. Jego radiologiczne diagnozy sa trafne i nie pozostawiaja watpliwosci. Goraco polecam

dr Piskunowicz to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialam kontakt.
Niezwykle kompetentny,konkretny i miły.
Jego radiologiczne diagnozy sa trafne i nie pozostawiaja watpliwosci.
Goraco polecam