dr n. med. Maciej Poznański

Ortopeda, USG ortopedyczne

Niesamowity lekarz, godny polecenia! Przede wszystkim zna się na swojej robocie. Bardzo miły i sympatyczny, na pewno wrócę do wizyt jak będzie taka konieczność!

Po urazie skrętnym kolana mam zrekonstruowane więzadła, łąkotki i chrząstkę, leczę i kontroluję stan kolana u p. Doktora, świetny specjalista, ma pewną rękę, szeroką wiedzę i ogromne doświadczenie do tego niewyczerpane morze cierpliwości i spokoju. Jest godny zaufania, to co proponuje przynosi rezultaty, wspaniały człowiek i lekarz.

świetny specjalista, ma pewną rękę, szeroką wiedzę i ogromne doświadczenie
do tego niewyczerpane morze cierpliwości i spokoju. Jest godny zaufania,
to co proponuje przynosi rezultaty, wspaniały człowiek i lekarz.

Jeden z najlepszych specjalistów jakich spotkałam. Podejście indywidualne do każdego pacjenta nie ostrzy skalpela tylko pierwsze szuka wyjścia aby nie operować , opieka 100%. Polecam 🙂

Wizyta u dr Poznanskiego byla zwiazana z komisja lekarska po wypadku i miala na celu ocene wysokosci odszkodowania przyznanego z NNW. Kiedy 15 minut po wyznaczonym terminie poprosilem pania w recepcji o informacje, kiedy odbedzie sie wizyta, uslyszalem: "Siedziec i czekac". W tej sytuacji poprosilem o zapytanie lekarza o spodziewana godzine przyjecia. Po chwili dr Poznanski wyszedl z gabinetu i nawrzeszczal na mnie przy wszystkich pacjentach sugerujac "ze jak mi sie nie podoba czekanie, to moge sobie isc i przyjsc na komisje kiedy indziej". Dawno nie spotkalem sie z taka arogancja i chamstwem ze strony obslugi i personelu medycznego! Moze wynika to z faktu, ze dr Poznanski nie dostaje od firmy ubezpieczeniowej za moja wizyte 200 zlotych jak za innych pacjentow. Odradzam wizyte u Dr Poznanskiego i sugeruje trzymanie sie jak najdalej od Artromedu w Krakowie na Reymonta 22.

Witam. Nie mogę ocenić wnikliwie kompetencji doktora jako np chirurga,gdyż moje złamanie już trochę ma i wymagało kontroli i ponownego założenia gipsu. Natomiast mogę ocenić podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Założył mi plastikowy gips i wytłumaczył jak mogę sobie pomoc gdyby mnie uwierał, nawet zwrócił uwagę czy włożę sweter na gips i czy nie będę miala z tym problemu. To w sumie mój trzeci gips na rece i zdecydowanie najlepiej założony. Uważam, że to ma ogromne znaczenie, gdyż życie może strasznie obrzydnąć jak gips gniecie lub jest zbyt gruby i w związku z tym cięzki lub miejscowo zbyt luzny i ociera a zlamana reka w nim lata. Cena gipsu- polowa mniej niż np.w Lux Medzie.
Pozdrawiam, Anna

Bardzo dobry i skuteczny fachowiec ,jestem parę dni po pierwszej wizycie i już widzę dużą poprawę.Dziękuję bardzo Panie doktorze

polecam zastanowić się jednak przed poddaniem pod nóż temu lekarzowi!ja po tym jak mu zaufałam zostałam z długami zaciągniętymi na operacje a co gorsza!z nogą w gorszym stanie niż przed operacją!a szanowny doktor umywa rączki!

Konkretny, kompetentny i oddany pacjentowi. W końcu po niespełna 2 latach leczenia u innych specjalistów, trafiłam na Pana Doktora: szybkie rozpoznannie, decyzja o artroskopii, zabieg i nareszcie mogę odetchnąć - kolano mnie nie boli! Ortopeda z powołania...to naprawdę widać:)

Wszystkim zaniepokojonym ortopedycznie serdecznie polecam dra Poznańskiego. Dzięki Doktorowi mam sprawnie pracujący nadgarstek po wielu komplikacjach. Co najważniejsze, wszystko bez zabiegu operacyjnego. Leczeniem zachowawczym i właściwie dobraną rehabilitacją dokonał Pan Doktor usprawnienia mojej ręki

polecam,miałam ogromne problemy z kolanem jednak Pan doktor pomógł mi i teraz chodzę,a rokowania były przykre