Cudowny lekarz, doskonaly fachowiec, wspanialy czlowiek, dzieki niemu mama miala darowane zycie, to byl cud, i prawie 5 lat z nami, dziekujemy za te chwile. Szkoda tylko, ze my nie docenilysmy wszystkich tych pieknych chwil. Dziekujemy za wszczepienie mamie defibrylatora, za troske i milosc do czlowieka. Za uprzejmosc i dobroc i ogromne serce. Mama po wszystkich przejsciach, nie bala sie tylko jednego lekarza, wlasnie pana Macieja Pruskiego. Bo to doskonaly lekarz i cudowny czlowiek...

Wyśmienity lekarz, który uratował życie mojego męża, niesamowicie ciepły człowiek, doskonały diagnosta... Dziękuję, jesteśmy Panu wdzięczni za pomoc:)

Dziękuję, jesteśmy Panu wdzięczni za pomoc:)

Doskonały lekarz,poza tym dobry człowiek.Wszczepił mi rozrusznik w tym roku,czuje się doskonale.Dziekuje za wszczepienie rozrusznika, za troskę

Jestem bardzo zadowolona Z wizyty polecam w 100 procentach bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem kulturalny swietnie wszystko wytłumaczył Juz go polecilam znajomej

Polecam wszystkim tym, którzy chcą się leczyć u lekarza z powołania - doskonały fachowiec, a do tego po prostu wspaniały człowiek z wielkim sercem i szacunkiem dla pacjenta. Niezwykle komunikatywny, z olbrzymią wiedzą i praktyką w kraju i za granicą, sympatyczny, bezpośredni - przez wiele lat miałam kontakt z Panem Doktorem jeżdżąc do niego z moją mamą po wszczepieniu rozrusznika. Mama - osoba starsza i schorowana była pełna uznania dla swojego Pana Doktora, który był dla niej wielkim autorytetem do końca życia. Należy w tym miejscu życzyć dr Pruskiemu dobrego ...

Mama - osoba starsza i schorowana była pełna uznania dla swojego Pana Doktora, który był dla niej wielkim autorytetem do końca życia. Należy w tym miejscu życzyć dr Pruskiemu dobrego zdrowia i długiego życia, żeby był w stanie dalej pomagać tym, których serca wymagają wsparcia. :)
A. Węglarz, Dąbrowa Górnicza

Jestem 22 letnią pacjentką dr po wszczepieniu stymulatora serca. Przebieg zabiegu odbył się w sposób profesjonalny. Do tej pory jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otoczył mnie dr. Polecam z całego serca. Pozdrawiam.

Doskonały lekarz,poza tym dobry człowiek.Wszczepił mi rozrusznik w ub. roku,czuje się doskonale.

Wspaniały lekarz z powołania,miły uprzejmy dla pacjenta i bardzo kompetentny.Gorąco polecam.

Wyciągnął mnie z zawału serca. Moje serce jest teraz mocniejsze niż przed udarem

Super lekarz , wyrozumialy i super uprzejmy nie tylko dla pacjentow ale rowniez dla rodziny pacjentow. Polecam z calego serca. W imieniu mojej mamy stokrotne dzieki!!! Barbara S.

W imieniu mojej mamy stokrotne dzieki!!!
Barbara S.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Katowice"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

gen. Sowińskiego 50