lekarz Maciej Pruski

Kardiolog

ten lekarz to sigma jest so skibidi to największy rizzler jest the rizzlest in a room ma 10 lvl gyatt to swietny skibidi toilet sigma fenum tax jak leczy spiewa skibidi toilet everytime to gruby sigma rizzler korzysta z nowego wirtualnego asystenta ohio rizzlera.

ten lekarz jest snigma. Dobrz leczy i robi rizz.to snigma snigma snigma snigma f f f f f f f f f f f f ff f f f f f f f f ff f f f f ff f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f ff f f f f ff f f f f f ff f f f ff f f ff f f f f

Moj tata umowil sie na wizyte w Żywcu do dr Macieja Pruskiego Doktor wszczepil mu stymulator ktory nie dzialal !!! Operacje trzeba bylo powtorzyc czego Pan doktor juz sie nie podjąl...mnostwo cierpienia! Dr z syndromem boga , znieczulony ,wyrafinowany i oczywiscie wszechwiedzący. Zero pokory. Nie wiem jak inni lekarze w Dobre Serce ale ten dr to jedna wielka porażka.

Pan Doktor Macie j Pruski JR jest lekarzem niezwykle zaangażowanym podczas kontaktu z chorym. za pomocą licznych i szczegółowych pytań przeprowadza bardzo dokładną diagnostykę. Szczegółowo omawia stan choroby z pacjentem, wyjaśniając mu zawiłe, medyczne pojęcia. Proponuje badania i lekarstwa, które poprawiają stan zdrowia i komfort życia. Świetny specjalista i lekarz godny zaufania. Z całego serca polecamy wizyty i konsultacje z Panem Doktorem. Obsługa formalna pacjenta w gabinecie Pana Doktora za sprawą Pań Asystentek jest wyjątkowo, szybka i profesjonalna. To przyjazne miejsce gdzie cała uwaga personelu skupia się na tym , aby pacjent czuł się zaopiekowany i leczony.

Niestety, kolejny lekarz z syndromem boga. Traktuje pacjenta jak średnio rozwiniętą meduzę, której nie warto nic tłumaczyć i tracić na to czasu. Po kilku latach szybkich wizyt prywatnych, nie ma pojęcia o trybie życia i poziomie aktywności pacjenta, traktuje ludzi przedmiotowo. Pozorna uprzejmość i kurtuazja, a za nią buta i pycha człowieka, który ma przekonanie , że posiadł wiedzę absolutną i "rząd dusz".

Niestety, kolejny lekarz z syndromem boga.

Bardzo dziwią mnie pozytywne opinie dotyczące doktora. Mam zupełnie inne doświadczenie i choć Pan Maciej wydaje się bardzo miłym człowiekiem, to podczas mojej wizyty zachowywał się całkowicie nieprofesjonalnie i odradzam wszystkim poszukiwanie u niego jakiejkolwiek diagnozy. Do Pana doktora umówiłem się na wizytę w prywatnej przychodni Dobre Serce w Żywcu. Podczas wizyty lekarz od razu postawił diagnozę stwierdzając, że moje problemy wynikają z rzekomego siedzącego trybu pracy. Stwierdził to najprawdopodobniej na podstawie tego, że do gabinetu przyszedłem z teczką na laptopa. Doktor nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu i zupełnie ...

Doktor nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu i zupełnie nie słuchał o moich dolegliwościach i objawach.
Zamiast tego podał mi kilka dowodów na to, że mój problem nie dotyczy serca.
Np. "Doktor: Czy wie Pan gdzie Pan ma śledzionę?
Ja: Nie!"
I był to dowód na to, że nie wiem gdzie mam serce i mój ból nie pochodzi od serca.
Podobnie lekarz argumentował rzekomy brak aktywności, przywołując przykład kota który podczas bólu zwija się w kłębek.

Po WIELOKROTNYM przypominaniu Panu doktorowi, że nie odnosi się do moich dolegliwości i nie tłumaczy szybko pogarszającego się stanu mojego zdrowia, lekarz zdecydował się na wykonanie chyba dla świętego spokoju jakże skomplikowanego badania stetoskopem.

Okazało się, że stan mojego serca nie jest dobry i konieczne jest szybkie wykonanie dokładnych badań.
I tutaj kolejny raz musiałem wyciągnąć z doktora informację na temat zaleceń na czas przed dokładnym przebadaniem.
O dziwo okazało się, że muszę unikać jakiejkolwiek aktywności fizycznej! Więc gdybym zaufał początkowej diagnozie doktora, zamiast wielokrotnego dopraszania się o odniesienie się do moich objawów, to poszedłbym po wizycie pobiegać i pewnie wylądowałbym w szpitalu, a stan mojego serca pogorszyłby się jeszcze bardziej.

Wyśmienity lekarz, który uratował życie mojego męża, niesamowicie ciepły człowiek, doskonały diagnosta... Dziękuję, jesteśmy Panu wdzięczni za pomoc:)

Dziękuję, jesteśmy Panu wdzięczni za pomoc:)

Doskonały lekarz,poza tym dobry człowiek.Wszczepił mi rozrusznik w tym roku,czuje się doskonale.Dziekuje za wszczepienie rozrusznika, za troskę

Jestem bardzo zadowolona Z wizyty polecam w 100 procentach bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem kulturalny swietnie wszystko wytłumaczył Juz go polecilam znajomej

Cudowny lekarz, doskonaly fachowiec, wspanialy czlowiek, dzieki niemu mama miala darowane zycie, to byl cud, i prawie 5 lat z nami, dziekujemy za te chwile. Szkoda tylko, ze my nie docenilysmy wszystkich tych pieknych chwil. Dziekujemy za wszczepienie mamie defibrylatora, za troske i milosc do czlowieka. Za uprzejmosc i dobroc i ogromne serce. Mama po wszystkich przejsciach, nie bala sie tylko jednego lekarza, wlasnie pana Macieja Pruskiego. Bo to doskonaly lekarz i cudowny czlowiek...