lek. med. Maciej Przymęcki

Ortopeda

Pan Doktor zdiagnozował chorobę krążka międzykręgowego w kręgosłupie szyjnym i lędżwiowym. Co się potwierdziło w późniejszych badaniach. Przyszłam z ogromnym bólem, ledwo chodziłam. Natychmiast zlecił badania na cito, przepisał leki, zlecił też wizytę u neurochirurga. Pan doktor słucha uważnie pacjenta, dokładnie bada, jest bardzo rzeczowy, konkretny, kompetentny. Gorąco polecam!!!!

Pan dr.Przymęcki jest bardzo miłym i świetnym lekarzem.Już na pierwszej wizycie bardzo dobrze zdiagnozował moją chorobę.Pokazał mi na komputerze moje *niedoskonałości* kręgosłupa i wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości.Zalecił odpowiednią rehabilitację i czuję się dużo lepiej. Wiele moich koleżanek chodzi do Niego i również są bardzo zadowolone.

Pn doktor wykonywał mi badanie USG stawu ramiennego w SPZLOZ Warszawa Mokotów na ul Chocimskiej - komentarz - na kasę chorych - miło, profesjonalnie, konkretnie. Polecam.

Pan Przymęcki robił mi USG kolana, było to najdłuższe badanie USG jakie miałem. wykonywane z bardzo dużo dokładnością. Jednocześnie nie chciał odpowiadać na pytania, w pewnym momencie stanowczo poprosił nawet żeby pytań nie zadawać. Można pomyśleć, że pacjent jest zbędnym dodatkiem do spokojnej pracy w LUX Med.