lek. dent. Maciej Rączkiewicz

Z całego serca polecam pana Rączkiewicza. Wczoraj wyrywałam 2 ósemki. Przed zabiegiem trzęsłam się jak osika a tu okazało się, że ból brzucha wywołany stresem był większy niż przez cały zabieg. Może te zęby mądrości były "łatwe" w usunięciu (chociaż które usunięcie zębów jest łatwe a co dopiero ósemki) ale wszystko (razem z czekaniem na działanie znieczulenia) trwało nie więcej niż 20 minut, i nic nie bolało. Siedziałam i myślałam, że coś tam sobie dłubie w tych moich zębach i czekałam na ból, a tu okazało się że jest już po, nawet nie wiem kiedy to zrobił. Ponieważ panikara jestem, przed zabiegiem nie chciałam go słuchać, ale już po na spokojnie wytłumaczył mi wszystko (co mogę a czego nie mogę robić). Zostały mi jeszcze dwie ósemki do wyrwania i na pewno udam się z tym do niego. Tak generalnie to znalazłam "swojego" dentystę ;-) (wczoraj byłam u niego pierwszy raz). Co do cen (byłam prywatnie) to też nie są złe (ogólnie, nie oszukujmy się, zabiegi dentystyczne są drogie, ale porównując z cenami w innych gabinetach te u niego były z niższej półki - za całość zapłaciłam 400zł). Na prawdę polecam.
Diana G.

Byłam na wyrywaniu dwóch ósemek naraz, w tym jedna mocno problematyczna bo już mocno pod siódemkę wrosła. Skuteczne znieczulenie, dobre podejście, zęby usunięte szybko i sprawnie, na koniec dodatkowy zastrzyk chyba sterydowy. Wszystko zagoiło mi się dużo szybciej i 'przyjemniej' niż gdy dwa lata wcześniej gdzieś indziej usuwałam tylko jedną ósemkę.

Bardzo Bardzo Bardzo polecam Pana Macieja Rączkiewicza.Nie znam innego tak dobrego dentysty w Krakowie a może i w Polsce.Wyrywałem już drugiego zęba u Pana Macieja i drugi raz spotkałem się z fachowym podejściem.Dziękuję Panie Doktorze :)

Bardzo polecam Doktora Macieja Raczkiewicza. Strasznie sie balam przed usuwaniem osemki ktora siedziala poziomo, przykryta chyba koscia i dziaslem, wiec nie bylo jej wcale widac ba wierzchu. Pan Doktor wprowadza mila atmosfere, zabieg nie bolal nic a nic. Po zabiegu zaopatrzylam sie w zapasy Ketonalu forte , ale nie musialam zazyc ani tabletki przez caly okres gojenia.

Pan Doktor Maciej jest rewelacyjny!!! Wczoraj wyrwałam paskudnego zęba, mega strach i nerwy, zero bólu. Pełen profesjonalizm, ciepłe podejście do pacjenta, fachowe wytłumaczenie planowanego leczenia. Taka wizyta to czysta przyjemność co rzadko mówię po wizycie u stomatologa chirurga. Polecam gorąco!!! Spokojnie oddaję się w ręce Pana Doktora, dziękuję.

Dzisiaj byliśmy z mężem w Instytucie Stomatologi .Mąż bardzo cierpiący nie został odesłany z kwitkiem a wprost przeciwnie przyjęty i Pan Doktor Maciej Rączkiewicz usunął mu złamanego zęba.Pierwszy raz widziałam męża który by był tak zadowolony.Pomimo ogromnego tamponu w ustach wymamrotał -''Lekarz super nic nie bolało".Jestem bardzo wdzięczna i pełna podziwu dla P.Doktora za takie ludzkie i pełne empatii podejście do pacjenta.Polecam każdemu!

Serdecznie polecam pana dr Macieja Rączkiewicza, świetny specjalista. Do Krakowskiej Poradni Stomatologicznej trafiłam w marcu 2012r.również z polecenia i nie żałuje tej decyzji. Moje bardzo poważne problemy z zębami sukcesywnie są rozwiązywane. Prawdopodobnie w czerwcu 2013r.będzie finał, to wtedy opiszę moje wrażenia związane z wszczepianiem implantów. Jeszcze raz polecam!!! Ania L.

Ania L.

Pełen profesjonalizm. Pan doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Dba o samopoczucie pacjenta podczas zabiegu, odpowiada chętnie na wszystkie pytania. POLECAM!!!

Pan dr Maciej Rączkiewicz to wspaniały specjalista! Zawsze bałam się każdego zabiegu u stomatologa, a tu proszę: jedna wizyta sprawiła i chętnie biegam na każda wizytę :)) Więcej tak życzliwych i profesjonalnych lekarzy, którzy nawiązują podczas zabiegów doskonały kontakt emocjonalny, co sprawia, że pacjent czuje się komfortowo :)) Dziękuję Panie Doktorze!!! Elżbieta W.

Elżbieta W.

W czwartek doktor Rączkiewicz usunął mi zatrzymaną 8. Bez bólu, nawet "po" nie było tak źle. Namęczył się, bo nie chciała wyjść ale podczas zabiegu ani przez moment nie dał mi odczuć, że jest ciężko. Cały czas czułam, że jestem pod opieką fachowca. Doktor ma również dobry kontakt z personelem pomocniczym. Jest uprzejmy, stonowany. Wysoka kultura osobista, którą ja wysoko cenię.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024