Maciej Radek

Neurochirurg

Dwa lata życia w bólu i cierpieniu po żmudnych rehabilitacjach prywatnie oczywiście i każdy powtarzał dopóki chodzisz to nie operuj. Wszystko tylko nie operacją. Po miesiącach męki trafiam na profesora Macieja Radka i szybka diagnoza konieczna operacją i szok i nie dowierzanie po operacji. Już na drugi dzień podczas pionizacji wiedziałem że będzie dobrze. Operacja była 26 lipca 2022 jestem zadowolony śpię w nocy żyje bez bólu. Minęło 3 tygodnie a ja dziękuję Bogu że trafiłem do profesora Macieja Radka. Czeka mnie rehabilitacja w szpitalu bo za długo rwa kulszowa się utrzymała i mam teraz problem z biodrem ale to to pikuś😉 dziękuję panie PROFESORZE 👏👏👏👏 jest pan cudotwórcą 👏👏👏👏👏 klinika neurochirurgii,chirurgii kręgosłupa i nerwów obwodowych WAM COS WSPANIALEGO🤗🤗🤗🤗 DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ

Bardzo dobry lekaż, wspaniały człowiek. Dzięki operacji mogę normalnie żyć, ból ustąpił. Życzą doktorowi wszystkiego najlepszego oraz duzo zdrowia.

Ciepły, przyjazny, uczciwy, o niezwykłej wiedzy i umiejętnościach. Bardzo dobrze przygotowuje pacjenta do zabiegu czy operacji. Miałam operowaną dużą przepuklinę szyjną, potem cieśń nadgarstka. Gdyby trzeba było, bez żadnych wątpliwości powierzyłabym swoje zdrowie Panu Doktorowi. Dzisiaj, dzięki doskonale przeprowadzonej operacji nie mam żadnych dolegliwości, wróciłam do aktywnego życia i pracy. Podziwiam celność diagnozy, profesjonalność, a przy tym autentyczne zainteresowanie pacjentem. Chętnie i wyczerpująco udziela informacji, naprawdę wspaniały człowiek! Pacjentka z Łowicza

Lekarz o wielkim sercu, mogę polecić z całą pewnością

Lekarz o wielkim sercu, mogę polecić z całą pewnością

Wspaniały fachowiec o złotych rękach i sercu. Uprzejmy, ludzki, godny zaufania i polecenia. Jestem pięć tygodni po poważnej operacji kręgosłupa, czuję się coraz lepiej i wiem, że oboje z profesorem A.R. uratowali mi życie. Serdecznie dziękuję:) Halina W. z Łodzi

Wspaniały fachowiec o złotych rękach i sercu.
Uprzejmy, ludzki, godny zaufania i polecenia.
Jestem pięć tygodni po poważnej operacji kręgosłupa,
czuję się coraz lepiej i wiem, że oboje z profesorem A.R.
uratowali mi życie.
Serdecznie dziękuję:)
Halina W. z Łodzi

Znakomity specjalista! Wspaniały człowiek. Ludzkie podejście do pacjenta, nie spotkałam lekarza z takim talentem a jednoczesnie z sercem na dłoni. A co najwazniejsze stu procentowa skuteczność w leczeniu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Znakomity fachowiec. Dziękuje za przywrócenie mnie do normalnego życia po zerwaniu nerwu strzalkowego. Pozdrawiam Tomek z kielc

Wyśmienity specjalista, polecam każdemu.

Wyśmienity specjalista, polecam każdemu.

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz - pasjonat. Trzeba napisać, że dzięki operacji usunięcia nerwiaka z kanału kręgowego (część lędźwiowa kręgosłupa)chodzę i czuję się, jakbym się drugi raz urodził. Doktor wart polecenia!!!

Gorąco polecam!!! Wspaniały specjalista i przesympatyczny człowiek! Dziękuję Doktorze! Anna

Gorąco polecam!!!
Wspaniały specjalista i przesympatyczny człowiek!
Dziękuję Doktorze!
Anna