Maciej Róg-Malinowski

Radiolog

Jestem zadowolony tak wspaniałą i serdeczną obsługą w bardzo miłej atmosferze .Gorąco polecam!!! Takich specjalistów życzyłbym sobie więcej !!!

Polecam Polecam Polecam Polecam bardzo dobry radiolog. Nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Moim zdaniem świetny specjalista w swojej dziedzinie. Panie Macieju jeszcze raz dziękuje!!! Mariola

Polecam tego lekarza-radiologa. Trafna diagnoza (usg). Nigdy nie słyszałam negatywnych opinii o nim.

Pana DOKTORA znam od 10 lat. Panie DOKTORZE , przesyłam Panu wyrazy najwyższego uznania i szacunku. Katarzyna z Wrocławia - była pacjentka :-)

Dr Maciej Róg-Malinowski z CDM Medix to bardzo dobry fachowiec, podziwiam jego umiejętności. Jest Człowiekiem, któremu można zaufać w sprawach medycznych. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!

Stara sie pomoc jak tylko moze i to robi. Bardzo mi sie to podoba bo teraz jest niewielu lekarzy z powołania.

jestem bardzo zadowolona, z fachowości , profesjonalnego podejścia do pacjenta i warunków stworzonych pacjentowi podczas badania.

BYŁAM PIERWSZY RAZ I W KOŃCU ZNALAZŁAM LEKARZA, KTÓRY TRAKTUJE PACJENTKI POWAŻNIE POLECAM DOKTORA RÓG-MALINOWSKIEGO SERDECZNIE

Po raz drugi wystawiam komentarz Panu Dr Maciejowi i po raz kolejny stwierdzam, ze to doskonały lekarz, który ma swietne podejście do pacjentki. I po raz kolejny polecam :)

Byłam na usg u Pana doktora pierwszy raz. Doktor Maciej okazał sie świetnym lekarzem, niewielu lekarzy ma jeszcze takie podejście do pacjenta jak ON. polecam.