Maciej Róg-Malinowski

Radiolog

Doktor Maciej jest specjalistą w swojej dziedzinie, widać, że ma doświadczenie i wiedzę. Pacjenta traktuje b.poważnie, poza tym woli przebadać kilka razy niż wystawić pochopną diagnozę. Polecam.

Doktor to świetny lekarz z powołaniem i duża dozą empatii. Korzystam z badań od paru ładnych lat i nie wyobrażam sobie, żebym mogła pójść do innego lekarza. Oby więcej takich specjalistów.

W mojej ocenie dr Róg-Malinowski jest bardzo dobrym specjalistą. Wcześniej byłam u innych lekarzy, mało który z nich zlecał dalsze badania. Do doktora trafiłam z polecenia i teraz ja polecam go innym

Pan doktor sprawia wrażenie niezwykle kompetentnego specjalisty o bardzo szerokiej wiedzy. Jest przy tym człowiekiem pełnym uroku i życzliwości. Polecam

bardzo konkretny i rzeczowy z miłym i ludzkim podejsciem do pacjenta dobry w swoim fachu mi pomogł wielokrotnie naprwade bez strachu i z pełnym zaufaniem

Dla mnie jest to typ lekarza, jaki mi odpowiada i jestem bardzo zadowolona, że do niego trafiłam.Polecam

Bardzo profesjonale podejście do pacjenta, szczegółowa diagnostyka, miła obsługa, szacunek dla pacjenta. Gorąco polecam

Ponad rok już mieszkam we Wrocławiu i przebyłam ciężką drogę po wielu radiologach ale jedynie dok. Róg-Malinowski jest rozsądny i godny zaufania .Tylko dzięki jego zaangażowaniu i trafnym decyzją czuję się teraz o niebo lepiej , jestem za to bardzo wdzięczna- Marzena

Wspaniały lekarz. Ciepłe, serdeczne, empatyczne podejście do pacjenta i jego problemów. Polecam ! Polecam !

Doskonały specjalista, który zna się na swoim fachu. Ogromne pokłady wsparcia. Dzięki doktorowi umiem się cieszyć tym co mam! Dziękuję!