Maciej Róg-Malinowski

Radiolog

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY, SPEŁNIŁA MOJE OCZEKIWANIA I MOGĘ SIĘ UWAŻAĆ ZA STAŁĄ PACJENTKĘ PANA DOKTORA. LEKARZ PREZENTUJE BARDZO WYSOKĄ KULTURĘ OSOBISTĄ I PRZEDE WSZYSTKIM ZNA SIĘ NA RZECZY CO ŚWIADCZY O JEGO PROFESJONALIŹMIE- POLECAM I POZDRAWIAM.

POLECAM DR MALINOWSKIEGO. BYŁAM U NIEGO NA CZTERECH WIZYTACH. JEST BARDZO KONKRETNY, SUMIENNY, PRACUJE NA BARDZO DOBRYM SPRZĘCIE DIAGNOSTYCZNYM I BARDZO DOBRZE ODCZYTUJE POMIARY. WSZYSTKO DOKŁĄDNIE SPRAWDZA, CZASAMI NAWT KILKUKROTNIE ŻEBY MIEĆ PEWNOŚĆ. WIZYTY NIEMAL PUNKTUALNE. MOJE KOLEŻANKI JEŻDŻĄ DO NIEGO I MÓWIŁY ŻE RÓWNIEŻ SĄ ZADOWOLONE. BARDZO GORĄCO POLECAM !!!

Profesjonalne podejście do pacjenta i zrozumienie.Człowiek na właściwym miejscu i doskonały specjalista.

Wspaniały człowiek cierpliwy, pogodny, pomocny. Umie podnieść na duchu i pocieszyć pacjenta. Świetny lekarz i diagnosta. Dzięki niemu przeszłam łagodnie moje badania i leczenie. Dziękuję mu za wszystko i te ciepłe słowa otuchy tak potrzebne czasami.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, bardzo dokładny, cierpliwy, skrupulatny. Przejęty tym czym się zajmuje. Robiłam kilka razy usg, ale po tej wizycie wiem, ze wcześniej to było badanko, a nie rzetelne badanie.

Polecam Pana doktora. To lekarz, który ma serce do pacjentek, a także duże poczucie humoru. Można w każdej chwili zadzwonić i zapytać jeśli coś nas niepokoi.

Kompetentny i sympatyczny nieziemsko lekarz. Z wielkim szacunkiem dla pacjentów. Zadaje pytania dotyczące schorzenia, odpowiada na każde zadane przez pacjenta, informuje o wszystkim w sposób jasny. Dwa razy korzystałam z pomocy doktora i wiem, że jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebowała takiej wizyty, wrócę :)

Wspaniały człowiek, najwyższa kultura osobista i najwyższa etyka lekarska. Wizyta u Pana doktora, to powrót wiary, iż są jeszcze ,,prawdziwi" lekarze.

Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz. A na dodatek przesympatyczny człowiek. To żywa rekompensata za oczekiwanie na USG, strach, itd. W największej nawet chorobie, Pan doktor jest jak balsam. Można go znaleźć we Wrocławiu w Centrum MEDIX.

Cierpliwy, wyrozumiały, bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, lekarz z powołania, specjalista w swojej dziedzinie, wrażliwy, mający czas dla swoich pacjentek. Polecam !!!