dr n. med. Maciej Rogoszewski

Uprzejmy, z profesjonalnym podejściem lekarz. Godny polecenia. Indywidualnie podchodzi do pacjenta i razem z nim cieszy się z rezultatu leczenia.

wspaniały lekarz, nieuprzejmość i brak kultury to ostatnie cechy, jakie można by mu przypisać, jest bardzo szarmancki, delikatny, do tego oczywiście kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy bez pośpiechu, doradza, wszystko odbywa się w ciepłej, sympatycznej atmosferze, pełnej zrozumienia. Polecam!

U tego Doktora byłam tylko jeden raz z bardzo wstydliwym problemem możliwości zakażenia wirusem HPV. Pan Doktor zwyzywał mnie od nieuprzejmych i nienauczonych kultury (dlatego ze płakałam?) oraz był szczodry dodać, że to "z pewnością wina mojej matki". Oczywiście do badania nie doszło, a z gabinetu wybiegłam z płaczem, dość głupio jak na osobę 22 wtedy już letnią. Dlatego też nie polecam pana Rogoszewskiego, którego uważam za marnego lekarza, ponieważ lekarz to nie tylko profesja, ale i obycie oraz właśnie wspomniana kultura osobista. Jest Pan strasznym człowiekiem, mam nadzieję nigdy już Pana nie spotkać. Teraz wiem, że to nie ja powinnam się wtedy wstydzić (mojej ewentualnej choroby) lecz właśnie Pan swojego wstrętnego, perfidnego i niehumanistycznego zachowania - wstyd dla lekarza.