Panie Doktorze Dziekuje za pomoc w odzyskaniu zdrowia Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem, Wspanialym ,Wyrozumialym Lekarzem. Takich nam starszym ludziom potrzeba. Dziekuje za cierpliwosc,dziekuje za czas mi poswiecony Dziekuje za wszystko z calego serca. Wdzieczna Elzbieta Poschmann

Panie Doktorze
Dziekuje za pomoc w odzyskaniu zdrowia
Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem,
Wspanialym ,Wyrozumialym Lekarzem.
Takich nam starszym ludziom potrzeba.
Dziekuje za cierpliwosc,dziekuje za czas mi poswiecony

Dziekuje za wszystko z calego serca.

Wdzieczna Elzbieta Poschmann

wspanialy lekarz,kompetentny,wyrozumialy,wspanialy czlowiek,nie liczy czasu ,poswieca kazda chwile choremu ,wazne leczenie ,z serca polecam

Więcej takich oddanych lekarzy będzie więcej zdrowszych pacjentów.Pozdrawiam

Więcej takich oddanych lekarzy będzie więcej zdrowszych pacjentów.Pozdrawiam

Operował mnie, przed zabiegiem długa wyczerpująca rozmowa na temat zabiegu , otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania.Zabieg był konieczny i wykonany został precyzyjnie.Bardzo komunikatywny, uprzejmy,budzący zaufanie.Byłam przekonana o tym że zabieg będzie udany i tak było. Panu doktorowi życzę wielu sukcesów zawodowych i wszystkiego najlepszego z okazji Świąt.

kompetentny profesjonalista, wzbudzający zaufanie lekarz.Polecam!!!

kompetentny profesjonalista, wzbudzający zaufanie lekarz.Polecam!!!

Napewno nie rutyniarz,poświeci Ci tyle czasu ile ptrzeba abyś zrozumiał skąd się wzięła Twoja dolegliwośc.Nie obiecuje że jak zamkniesz za sobą drzwi gabinetu to odrazu wyzdowiejesz.Nawet laik dostrzeże że jest kompetentnym uprzejmym i wzbudzajacym zaufanie lekarzem.Jesli masz problemy gorąco polecam wanda wenta

bardzo dobry lekarz bardzo miły , wyrozumiały i kompetentny. Jest bardzo dokładny a przede wszystkim nie rutyniarz jak większość. Do każdego pacjenta podchodzi w pełni profesjonalnie. Jednym słowem bardzo polecam. Pacjent.

Mądry i wyrozumiały, uprzejmy i kontaktowy. Polecam.

Mądry i wyrozumiały, uprzejmy i kontaktowy. Polecam.

Operował mojego męża ,jest dobrym chirurgiem miłym i wzbudzającym zaufanie lekarzem co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Olsztyn"?

Artur Zalewski

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie