lekarz Maciej Sebastian

Chirurg ogólny

W związku z planowanym przyjęciem do szpitala, dzisiaj miałem konsultacje u Pana doktora. Okazał się młodym, miłym i sympatycznym człowiekiem, który fachowo i profesjonalnie podszedł do problemu. Zrobił badanie, wytłumaczył dokładnie co i jak, a przede wszytkim udzielił rzetelnych informacji, które były sprzeczne z uzyskanymi wcześniej od specjalisty. Pan Doktor, wzbudził moje zaufanie. Ostateczne zdanie wyrobię sobie - mam nadzieję po dobrym - pobycie w szpitalu i zabiegu. Pozdrawiam. T.

Pozdrawiam. T.

byłam pacjentką doktora na oddziale ratunkowym ASK we Wrocławiu. Doktor jest wspaniałym przykładem na to, iż istnieje połączenie profesjonalnego podejścia do pacjenta, dbałości o wnikliwą diagnostykę a także uprzejmości. Naprawdę polecam!