dr n. med. Maciej Skrzypczak

Ginekolog

Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo troskliwy, zainteresowany i pełen empatii, a przy tym niesłychanie sympatyczny. Pan doktor prowadził moja ciązę i dzięki niemu wszystko przebiegło bez komplikacji - również poród siłami natury, zakończony jednak cc. W szpitalu odwiedzał mnie codziennie i interesował się moim stanem zdrowia. Zawsze mogłam i mogę na Pana doktora liczyć i w razie potrzeby zadać nurtujące mnie pytania czy też zadzwonić. Polecam z całego serca.

Przewspaniały lekarz, bardzo pogodny człowiek. Dr prowadził moja drugą ciąże i po raz kolejny się nie zawiodłam, jest po prostu niezawodny. Wszystkiego pilnuje i bardzo dba o pacjentki,nawet po porodzie przychodził na oddział zobaczyc, zapytać jak samopoczucie. Lekarz godny polecenia, oby więcej było takich lekarzy.

Bardzo kompetentny lekarz,pogodny i zawsze optymistycznie nastawiony. Osobiscie bardzo miło wspominam ciążę pod jego nadzorem,mimo że opiekował sie mna od 5 miesiaca to i tak zawsze mogłam na niego liczyć. W szpitalu nigdy nie przeszedł obok mnie obojętnie,zawsze dostepny o każdej porze dnia. Paniom z Chełma chcącym rodzić w Lublinie polecam. Pozdrawiam.

Wizyta u tak uprzejmego i kompetentnego lekarza to przyjemność. Godny zaufania ginekolog, dla którego zdrowie pacjentki jest najważniejsze.Polecam wszystkim paniom szukającym profesjonalisty pod każdym względem.Zarówno w gabinecie prywatnym (Chełm,ul Mickiewicza 22) jak i na oddziale ginekologii w klinice na Jaczewskiego w Lublinie dr Skrzypczak troszczy się o pacjentki z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem.Trafiłam do dr Macieja Skrzypczaka z polecenia koleżanki i na pewno zostanę w dalszym ciągu Jego pacjentką

Wspaniały, kompetentny i niezwykle życzliwy lekarz. Już kilkanaście moich znajomych z mojego polecenia korzysta z opieki Pana Dr i jestem przekonana- wiem na 100%, że równie pozytywną opinię mogą wyrazić:) Pozdrawiam serdecznie Pana dr i gorąco polecam Wszystkim Paniom tak wspaniałego Specjalistę:)

Polecam tego lekarza, uprzejmy, kompetentny, poświęca tyle czasu ile trzeba, zleca niezbędne badania, tłumaczy chorobę i leczenie

Świetne podejście do pacjentki, prawdziwa troska i zainteresowanie stanem zdrowia i samopoczuciem, a nie mechaniczne badanie. Kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczy, zdrowe podejscie do zawodu. Pacjentka czuję się komfortowo w podczas niekomfortowych badań.

Bardzo mily i konkretny lekarz bardzo polecam ,moja ciaze poprowadzil super po czy w szpitalu tez sie interesowal czy wszystko ok chociaz to nie jego oddzial .Jedyny minus to to ze nie ma w gabinecie usg wiec odsyla gdzie indziej, pozatym jak najbardziej polecam

Chodzę do dr juz dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Polecam:)

Chodzę do dr juz dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Polecam:)

POLECAM WSZYSTKIM PANIOM! SUPER LEKARZ, TROSZCZY SIĘ BARDZO O PACJENTKI, WZBUDZA ZAUFANIE. MOŻNA DZWONIĆ DO NIEGO O KAŻDEJ PORZE JAK COS SIE DZIEJE:) WYKONUJE CESARSKIE CIĘCIA (CHIRURG-GINEKOLOG). PRZYJMUJE W CHEŁMIE, UL. MICKIEWICZA; PRYWATNIE W PIĄTKI- 16.30- 18.30. PRACUJE W SZPITALU W LBN. NA JACZEWSKIEGO