lekarz Maciej Skrzypek

Chirurg ogólny

Napiszę swoje obserwacje z wczorajszego i dzisiejszego dnia. Mój tata wczoraj konsultowany przez 4 lekarzy z Gniezna otrzymał 3 różne diagnozy. W pierwszym przypadku lekarz pomocy doraźnej stwierdził, że to uwięźnięta przepuklina i tylko on miał rację. Skierował tatę do szpitala na 3 Maja, gdzie na SOR postawiono niepewną diagnozę, że to być może krwiak i trzeba czekać, bo może sam się wchłonie. Z tym, że lekarz był na tyle uczciwy, że powiedział, iż nie jest pewien co to jest. Konsultował się z kolegą, chyba chirurgiem. Zalecono tacie przyjazd dzisiaj o godz.9 na oddział chirurgii, bo będzie w tym czasie bardziej kompetentny lekarz, który zrobi USG i będzie wiadomo więcej. Otóż padła 3 diagnoza: prawdopodobnie powiększony węzeł chłonny... Chcę zapytać tylko, czy pan lekarz Maciej opuścił na studiach zajęcia , na których była mowa o przepuklinach? Objawy są proste. Aaaaa i pan lekarz zalecił jeszcze okłady na przepuklinę. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek leczono uwięźnięte przepukliny w ten sposób. Skończyło się na tym, że kazałam tacie jechać do innego szpitala i omijać chirurgię w Gnieźnie szerokim łukiem. W tej chwili tata jest operowany na ul. Juraszów z powodu........... wykluczonego przez 3 lekarzy: uwięźniętej przepukliny. A jak wiadomo medykom (chyba) stan taki jest bezpośrednim zagrożeniem życia. Niech odpowie pan sobie na pytanie, czy również swojego ojca potraktowałby pan w ten sposób? Przydałoby się panom Bogom w białych fartuchach trochę pokory, wyobraźni i przede wszystkim wiedzy.

Wspaniały lekarz pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta i jego bliskich cudownie ciepły człowiek uratował życie mojemu mężowi pomimo dni wolnych od pracy doktor przyjeżdża z Poznania aby przeprowadzić operację przez cały długi pobyt męża w szpitalu otaczał go profesjonalna opieką dziękuję panie doktorze