lekarz Maciej Śliwoń

Wspaniały lekarz,szybka ,potwierdzona badaniami diagnoza.Rzeczowe i konkretne wyjaśnienie na czym polega choroba i szybkie skierowane na konkretny zabieg . Bardzo pozytywne podejście do pacjenta . Pełen profesjonalizm.W mojej opinii lekarz "anioł", godny polecenia.

Lekarz , który jest bardzo nieuprzejmy !!! Wprowadza pacjenta w błąd . Udziela nieprawdziwych informacji ,traktuje pacjenta przedmiotowo. Płatna konsultacja lecz zachowanie lekarza lekceważące. NIE POLECAM TEGO LEKARZA !!!

Mam 72 lata nie chciał mnie leczyć bo jestem otyły. Bardzo niemiły podczas rozmowy. Byłem w przychodni na ul. Kopalnianej w dzbowie.

Pan Doktor Śliwoń jest profesjonalny pod każdym względem. Zawsze konkretnie i rzeczowo postawi diagnozę oraz zaleci skuteczne leczenie. Pracuję w placówce opiekuńczej, więc wizyty u Pana Doktora są dość częste. Tak pozytywnego i życzliwego podejścia do moich podopiecznych jeszcze nie spotkałam. Lekarz któremu można w pełni zaufać. Moja końcowa ocena - najlepsza!

Moja końcowa ocena - najlepsza!

"Bardzo dobry lekarz, przypadek sprawił że trafiłam właśnie do niego. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora".

Lekarz który nie dość że jest naprawdę dobry w tym co robi to ma podejście do pacjentów .w 100 procentach godny polecenia

Wspaniały człowiek i lekarz .w poniedziałek operowal moją teściową A miesiąc wcześniej jej siostrę i naprawdę to jest lekarz z powołaniem