lekarz Maciej Słowiński

Chirurg naczyniowy

2,7

Prywatna wizyta. Może jakieś 4 minuty rozmowy, kręcenie oczami i na moje pytania westchnienia i powodzenie „bym sobie sama o chorobie poczytała”. Chyba podczas wizyty pan doktor na mnie nie spojrzał, ale przepisał mi leki/ jak zapytałam co to za leki dostałam odpowiedz „przeczytaj ulotkę”. Szkoda ze nie czytałam opinii tutaj bo bym nie poszła w ogóle. Teraz miałam wizytę w Poznaniu, u specjalisty który miał dla mnie czas i chęć odpowiedzi na każde pytanie.

Nie polecam!! Zgadzam się z opiniami powyższymi. Lekarz bez zaangażowania bez zainteresowania się problemem. Na zadawane pytania przez pacjenta typu jaka może być przyczyna odpowiada " różne mogą być przyczyny ale gdybym ja to wiedzial dostałbym Nobla" z wizyty nic się nie dowiedziałam. Sracony czas.

Nie polecam!! Zgadzam się z opiniami powyższymi.
Sracony czas.

Gburowaty lekarz, wiecznie naburmuszony i obrażony. Zero podejścia do pacjenta. Brak wyjaśnienia i wytłumaczenia planu leczenia. W szpitalu wielka tajemnica co do stanu pacjenta, na zadawane pytania otrzymałam odpowiedź "zadaje Pani pytania jak w przedszkolu". Tragedia!!!

Kompetentny fachowiec. Nie jest typem gaduły, ale rozmowa jest konkretna, rzeczowa i napawająca optymizmem. A co najważniejsze - operuje świetnie! Operację wstawienia mi stentgraftów tętniaka aorty, planowaną na dwa etapy, wykonał jednoetapowo, na co inni lekarze dawali 1-2% szans. Cieszę się, że na Niego trafiłem!

Bezczelny gburowaty lekarz, prywatnie wizyta trwała 3 min.Strata czasu i pieniędzy. Nie polecam i wręcz odradzam. Poprostu szok....

Bylam prywatnie u czulam sie jakbym go jeszcze przepraszac musiala ze jestem. Lekarz kazal mi zrobic badania i mu pokazac to prostacko odpowiedzial po co to robilam. W ogole nie spotkalam sie z takim podejsciem. Ludzie wchodzili i wychodzili od niego jak z warzywniaka juz w poczekalnie wiedzialam ze cos z nim nie tak. Na koniec wizyty powoedzial mi ze jak chce to moze mi przepisac jakies lekarstwa. Ja sie pytam czy pomoga a on nie ale jak chce to moge moze mi przepisac.... brak slow... Prywatnie ani na fundusz z daleka...

Zdecydowanie nie polecam isc prywatnie bo po prostu szkoda tracic pieniadze. CIezko uzyskac wyjaśnienia co do stanu zdrowia, ignorujace podejscie do pacjenta.

Zdecydowanie nie polecam isc prywatnie bo po prostu szkoda tracic pieniadze.

Nie jestem zadowolona wyniki trzymał miesiąc i stwierdził, że to nie jego działka. Żadnej wskazówki co dalej. Byłam u innego i jak najbardziej potrzebny był "naczyniowiec".

Bardzo niemiły ponurak i zero kompetencji. Nie polecam

Bardzo niemiły ponurak i zero kompetencji. Nie polecam

Doktor Słowiński operował mnie 4 tygodnie temu na żylaki(lipiec 2012r).Lekarz godny zaufania,miły, kompetentny,dokładnie wytłumaczył na czym polega leczenie.Zawsze uśmiechnięty.Polecam Go znajomym.